צילום: shutterstock

 

מרפסת הבית יכולה להפוך לפינת החמד שלכם. נכון, כשמדובר במרפסת ולא בגינה, קצת קשה יותר להשקיע בעצי פרי או בערוגות צבעוניות, אבל אין זה אומר שאי אפשר ליצור מהשטח הזה דברים טובים מאוד. למשל, אם אתם רוצים בכל זאת את ריח הפרחים והעצים בבוקר, אתם יכולים להציב כדי חרס גדולים ולשתול בהם פרחים צבעוניים וריחניים שינעימו את זמנכם, או אדניות שבהן תגדלו תבלינים כמו נענע או פטרוזיליה שידיפו ריח שקשה לפספס. כן, גם מרפסת הדירה יכולה לתת הרגשה של בית קטן בערבה, אם רק תפעלו בחוכמה ותחליטו שזה מה שאתם רוצים – ומה שאתם מתכוונים להשיג.

פינת ישיבה מתאימה

בתור התחלה, חשבו על המרפסת שלכם כעל עוד חדר מרכזי בבית, כזה שיכול לשמש אתכם לארוחות משפחתיות כיפיות, לביקורים של החברים או לזמן איכות עם עצמכם בליווי כוס יין אדום וספר מרתק. עם המחשבות הללו בראש, אתם בוודאי מבינים שיש צורך בפינת ישיבה שתהיה מספיק נוחה ורחבה, אבל גם יפה ומרשימה. השילוב בין יופי לאסתטיקה הוא לא אתגר כל כך מורכב, כפי שבוודאי תגלו באתר https://www.la-gan.co.il/ אבל כדי שתעשו את זה כמו שצריך אתם צריכים להתחיל לבחון את האפשרויות שלכם, לבדוק לעומק מה בדיוק מוצע לכם והאם ריהוט המרפסת באמת יתאים למה שאתם מחפשים. אם אתם מארחים לא מעט, אתם זקוקים לפינת ישיבה גדולה ומרווחת, בעוד שהכמיהה לקפה של בוקר מול הנוף שנפרש לפניכם תמצא סיפוק גם בפינת ישיבה קטנה יותר או בנדנדה שכיף להתפנק עליה גם בלילות הקרירים יותר.

לא מתפשרים על איכות

נושא מהותי נוסף הוא האיכות, ובסוגיה הזו אין מקום לפשרות. בחרו ריהוט שהוא לא רק יפה ונוח, אלא גם איכותי מאוד ועמיד. אם תבחרו בריהוט גן מאלומיניום, למשל, סביר יותר שתיהנו מהריהוט לפרק זמן ארוך, שהרי מדובר בחומר שמסוגל להתמודד גם עם הרוחות החזקות של חודש ינואר וגם עם השמש היוקדת של חודש אוגוסט. אם אתם בוחרים שולחן זכוכית, ודאו שהיא עבה וחסינה, פרט חשוב עוד יותר כאשר יש בבית ילדים שעשויים להיפצע בקלות רבה במהלך משחק שקצת ייצא משליטה. שימו לב לפרטים, הקפידו על איכות החומרים ואל תתנו למחירים מוזלים מאוד לבלבל אתכם, שכן ריהוט זול מחומרים פשוטים עשויים להיפגם מאוד מהר, והכסף שתשקיעו בו פשוט ירד לטמיון. פעלו בחוכמה ובזהירות, ואין ספק שיהיה לכם תענוג גדול לפתוח את הבוקר בפינת הקפה החדשה והמפנקת.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20