יו"ר 'המחנה הציוני', , קרא הערב (מוצ"ש) להקים בדחיפות ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות.

אבי גבאי. צילום: פלאש 90

 

לדבריו, " היא פרשת השחיתות החמורה ביותר בתולדות המדינה. האנשים הקרובים ביותר לראש הממשלה מואשמים בשוחד חמור שהוא בגידה בחיילי צה”ל".

יו"ר מפלגת העבודה המשיך והוסיף כי "זה לא רק סיפור פלילי. זה סיפור בטחוני. לכן חייבת לקום מיד ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק את כל הפרטים והמעורבים – והאם ראש הממשלה ידע או התעלם מהשוחד שנרקם מתחת לאפו”.

בתוך כך, גבאי שיתף בחשבון הטוויטר שלו עצומה מטעם 'המחנה הציוני' להקמת ועדת החקירה תחת הכותרת "מנהל כושל או מנהיג מושחת?"

בטקסט שצורף לעצומה נכתב: "המשטרה קבעה שחבורה של פושעים השתלטו על משרד ראש הממשלה מבפנים, והגיעו עד לנקודות הבטחוניות הרגישות ביותר כדי לגזור קופון בעסקאות של מאות מיליוני שקלים מהכסף ששייך לבטחון שלנו.

כל זה קרה מתחת לאף של ראש הממשלה, בתוך המשרד שלו.

חייבים ועדת חקירה ממלכתית – עכשיו.

לחקור את כל הגורמים המעורבים בפרשה – את מי שידע, את מי שלא ידע, את מי שמינה את החשודים לתפקיד ואת מי שנתן להם לסחור בבטחון שלנו תמורת כסף שהלך ישר לכיס שלהם.

כל מי שבטחון מדינת ישראל חשוב לו – מכל קצוות הקשת הפוליטית – חייב לעשות הכל כדי לוודא שדבר כזה לא יכול לקרות שוב, לעולם.

חתמו עכשיו כדי לתמוך בהקמת ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק בדיוק מה התרחש בפרשה הזאת, ותבטיח ששום ארגון פשיעה לא ישתלט על מנגנוני הבטחון שלנו".

לינור בר-אל

לינור בר-אל


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.