במציאות של ימינו לעיתים משתלם ונוח יותר לנסוע בתחבורה ציבורית מלהחזיק רכב פרטי צמוד. יחד עם זאת, לעיתים עשוי להתעורר צורך מידי ודחוף ברכב לצורך התניידות והפתרון במקרה כזה הוא פשוט, השכרת רכב גדול או רכב קטן.

מדוע כדאי לבחור בהשכרת רכב?

מבררים אם השכרת רכב בירושלים היא כדאית היא או לא? המדריך הבא ינסה לעשות לכם סדר בבלגן.

  • השכרת רכב קבוצתית – אתם קבוצת חברים אשר מעוניינת לצאת לסוף שבוע כיפי במיוחד של טיולים מסביב לארצנו היפה? לקחתם מקל ולקחתם תרמיל וכעת אתם מעוניינים להצפין אל הגליל וכל מה שחסר לכם זה רכב? השכרת רכב קבוצתית תאפשר לכם ליהנות מרכב נוח ומהוצאות נוחות ומשתלמות אפילו יותר. כך תתחלקו כל החברים הטובים בהוצאות הדלק ותוכלו להתנייד בנוחות מבלי להסתמך על טרמפים או על התחבורה הציבורית.
  • הרכב שלכם במוסך – הרכב שלכם עובר טיפול רציני ואתם נמצאים בדיוק בעיצומן של פגישות עבודה חשובות הדורשות מכם לטייל בכל רחבי הארץ. הפתרון הנכון יהיה להשכיר רכב למשך פרק זמן הטיפול וליהנות מנסיעה נוחה, בטוחה ונעימה.
  • פתרון זול ונגיש – אתם זקוקים לרכב למשך פרק זמן מסוים ואתם לא מעוניינים או מסוגלים לקנות רכב כרגע. פתרון השכרת הרכב הוא מושלם משום שאתם לא נאלצים להתחייב להוצאות הכלכליות הכבדות לאורך זמן רב.
  • זקוקים לרכב גדול – השכרת הרכב הגדול היא אפשרות טובה כאשר מגיעים אלינו קרובים או חברים מרחוק לחופשה. במקרה כזה בו הרכב הביתי שלכם אינו מספיק דיו כדי לאכלס את כולם, השכרת אוטו גדול יותר תאפשר לכם לארח את האורחים שלכם כראוי למשך כל הזמן שבו הם ינפשו בביתכם.
  • ה-חתונה – היום הגדול שלכם הגיע ואתם זקוקים לרכב נוצץ ומהודר שיספק לכם כניסה נוצצת לחתונה? אתם לא חייבים למהר ולקנות רכב חדש אלא יכולים להשכיר אחד כזה שיבטיח לכם שואו נוצץ ביום הנוצץ שלכם.
  • רכב חברה – אתם מנהלים עסק וזקוקים לרכב עבור העובדים שלכם כדי שיתניידו ממקום למקום ויוכלו לבצע מגוון עבודות שטח חשובות עבור החברה? תוכלו לשכור רכב בהתאם לצורך שלכם.

טיפים חכמים לנהגים החכמים

החלטתם על השכרת רכב בבית שמש בצעד כלכלי נבון? נהדר. הנה מספר טיפים שיאפשרו לכם להמשיך את המגמה החסכנית והנבונה.

נהיגה נכונה ובטיחותית מאפשרת לכם, מלבד לשמור על בטיחותכם ובטיחות יתר הנהגים בכביש, גם לחסוך בכסף. לכן, הקפידו שלא להאיץ או לנהוג במהירות יתרה שלא לצורך. מתקרבים לרמזור או לצומת? הורידו את הרגל מדוושת הגז ועברו ללחיצה על הבלם.

אוהבים להרגיש את השיער המתבדר ברוח? נהדר, המכונית שלכם קצת פחות. נהיגה עם חלונות סגורים מקטינה את התנגדות הרוח למכונית ואת צריכת הדלק בהתאם.

ולבסוף, תדלוק D.I.T. תדלוק בשירות עצמי עשוי בהחלט להוביל לחיסכון בתדלוק. זכרו, כמה שקלים בכל תדלוק מסתכמים בסוף החודש לסכום נאה.

 

אוטוטו השכרת רכב – המקום הנכון להשכרה

אוטוטו היא סוכנות השכרת רכב בעלת ותק ומוניטין בפריסה ארצית מזה כ-6 שנים. החברה מעמידה לשירות לקוחותיה המרוצים 20 סניפים ברחבי הארץ – מקריית שמונה הצפונית ועד לאילת הדרומית. צי הרכבים של החברה מורכב מרכבים בכל גודל, קטנים וקומפקטיים ועד לשירותי השכרת רכב גדול, ומיועד להשכרה לכל תקופת זמן, קצרה כארוכה. באמצעות הפריסה הרחבה תוכלו לאסוף את הרכב באחד מהסניפים ולהשיב אותו לסניף אחר הקרוב אליכם. בנוסף, סוכנות הרכב מציעה תנאים מיוחדים למגזר הדתי והחרדי כדי שתיהנו מהשכרה משתלמת במיוחד, כגון זיכויי חג ושבת בנוסף למחירים מיוחדים.

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

 

20 News

20 News