גיא לוזון ממשיך לגבש את הסגל של לעונה הבאה. אחרי הסיכום עם גל אלברמן, הגיע מעמד החתימה עם בלם מכבי פתח תקוה, אליסון , שסיכם את תנאיו במועדון כבר לפני כמה שבועות. "מדובר בהגשמת חלום. כשנכנסתי לראשונה לאצטדיון בחיפה וראיתי את האוהדים הירוקים, ידעתי שאני חייב לשחק כאן. כשאני מסתכל על הקהל אני מרגיש באירופה. אני יכול להבטיח שאתן תמיד את כל כולי גם באימונים ובמשחקים. אני מאמין שנגרום לקהל הרבה רגעים מאושרים בעונה הקרובה".

דוס סנטוס מוצג במכבי חיפה. צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי חיפה
דוס סנטוס מוצג במכבי חיפה. צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי חיפה

 

במכבי פתח תקוה לא אהבו את הצעד של מכבי חיפה אבל השלימו עם העזיבה של הבלם כבר לפני שלושה חודשים כאשר הוא הודיע להם כי לא יישאר במועדון למרות ההצעה הנדיבה שקיבל. דוס סנטוס עדיף לשחק במועדון גדול מעבר לשדרוג בחוזה שהציעה לו מכבי חיפה.

 

ניר יישאר על הקווים

יואב כץ, הבעלים של , הצליח לשכנע את ניר קלינגר לשמש כמאמן הקבוצה בעונה הבאה. קלינגר, שחזר לעמדת המאמן אחרי הפרידה מדני גולן, רצה להישאר מנהל מקצועי אבל הבעלים סירב למנות מאמן ולחץ על קלינגר להישאר על הקווים עם סמכויות של מנהל מקצועי בהפועל חיפה.

רשם ניצחון. ניר קלינגר. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
רשם ניצחון. ניר קלינגר. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

קלינגר קיבל שדרוג בשכר בתמורה להסכמתו להיות מאמן והבטחה כי התקציב יגדל במטרה להעמיד סגל ברמה גבוהה שיתמודד על מקום בפלייאוף העליון.

 

אריק יורד ליגה

אריק בנאדו יאמן בעונה הבאה את הפועל רמת גן מהליגה הלאומית. אחרי שפוטר בתחילת העונה מבני יהודה, בנאדו נענה להצעה מראשי המועדון לרדת לליגה השנייה במטרה לנסות להחזיר את הקבוצה לליגת העל. עבור בנאדו תהיה זו הקבוצה הראשונה שהוא מאמן בליגה השנייה. בנאדו חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת אם הקבוצה תעפיל לליגת העל.

פוטר. אריק בנאדו. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
יורד ללאומית. אריק בנאדו. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

כשחקן בנאדו מחזיק ברקורד מרשים עם תשע אליפויות ועוד ארבעה גביעים, והוא שיאן ההופעות בליגת העל 573 משחקים. עד כה, אחד הבלמים הטובים שהיו בכדורגל הישראלי מתקשה לפתח קריירה ראויה כמאמן.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא