לאחר שביססה את מעמדה בקטגוריית העוגיות בישראל ולאור ההצלחה בקטגוריית עוגיות הפרימיום, חברת מרבה ישראל משיקה לראשונה בעולם סדרת ממרחים חדשה המבוססת על עוגייות שוקולד צ'יפס האהובות באריזה הכחולה המכילה 37% שוקולד בלגי משובח.

סנדוויץ' עוגיות 37% – גרסת הממרח

עוגית השוקולד צ'יפס של מרבה היא העוגיה הנמכרת ביותר בישראל, ומבין עוגיות השוקולד צ'יפס מרבה מובילה עם נתח שוק כמותי של כ- 70%.

השנה רושמת הישג מכובד כשנבחרה להשיק בפעם הראשונה בעולם את סדרת הממרחים החדשה: ממרח עם 37% עוגיות ושוקולד צ'יפס במרקם חלק וממרח עם 37% עוגיות ושוקולד צ'יפס במרקם קראנצ'י עם שברי פולי קקאו.

ממרחי העוגיות החדשים מתאימים לאפיית עוגות ועוגיות, להכנת קינוחים שונים, כתוספת לגלידה להכנה ביתית קלה ומהירה, וכמובן למריחה על כריכים. המתקשים לעמוד בפני הטעם הנפלא של הממרח יוכלו פשוט לאכול אותו עם כפית ישר מהצנצנת.

 

קרדיט: יח"צ.

 

מחיר מומלץ לצרכן 17-19 ₪ לצנצנת במשקל 380-400 גרם

כשרות: כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי בהשגחת הרב רלב"ג ארה"ב ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות.

חברת Merba ישראל הינה שחקנית מובילה בקטגוריית עוגיות הפרימיום ומוצריה אהובים על משפחות רבות . העוגיות המיובאות ע"י MERBA ישראל מיוצרות בהולנד באמצעות מכשור מתקדם,

תוך הקפדה על תקנים מחמירים בבטיחות מזון, תוך שילוב של פיתוח הון אנושי, חדשנות טכנולוגית ושימוש בחומרי גלם איכותיים, המבטיחים את את איכותם הגבוהה של המוצרים.מערכת על המדף

מערכת על המדף