הפועל באר שבע תנסה להשלים הערב, 21:30, בסופיה את העלייה לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות כאשר תפגוש את לודוגורץ הבולגרית כשהיא מגיעה ביתרון 0:2 מטרנר. "השגנו מקדמה במשחק הראשון, אבל פה יהיה משחק אחר לגמרי", אמר מאמן האלופה במסיבת עיתונאים בסופיה.

שחקני האלופה מתאמנים באיצטדיון של לודוגורץ. צילום: הפועל ב"ש
שחקני האלופה מתאמנים באיצטדיון של לודוגורץ. צילום: הפועל ב"ש

 

האלופה הקדימה את היציאה לסופיה בגלל שחלק מהשחקנים צמו בתשעה באב. במועדון מרוצים מכך שהצליחו לשלב בין רצונם של השחקנים לבין הדרישות המקצועיות של המאמן והבהירו כי לא רק שההכנה לא נפגעה, הנחישות והמוטיבציה של השחקנים אף גברה.

בכר הבהיר לשחקנים כי היריבה הבולגרית הרבה יותר איכותית מהונבד ההונגרית והזהיר מספיגת שער שעלול לגרור את הקבוצה למצוקה גדולה. בכר ככל הנראה ימשיך במתכונת הרגילה באירופה בה משחק ההתקפה יתבסס בעיקר על אנתוני וואקמה. החלוץ שהצטיין במשחקים הרשמיים עד כה וגם כבש ובישל במשחק הראשון בטרנר, נמצא בכושר מצוין. בכר ביקש מהשחקנים ואף תירגל באימונים שמרבית הכדורים יגיעו לוואקמה כאשר חבריו בחלק הקדמי יצטרכו לבודד אותו ולאפשר לו לנצל את המהירות, היכולת הטכנית וכושר הפריצה המצוין.

הקלף המנצח, מיכאל אוחנה שעלה מהספסל בטרנר וכבש את השער השני, ימתין גם הערב על הספסל, וישולב במחצית השנייה רענן כדי ללהטט מול שחקני לודוגורץ העייפים. ג'ון אוגו, מהראן ראדי ודן איינבינדר אמורים להיות האחראים על שיבוש ההתקפות של הבולגרים, כאשר שלישייה בקישור האחורי אמורה לספק את הסחורה ולשמור על שער נקי. מאור מליקסון, שנפצע בקרסול במשחק בטרנר, כשיר ויהיה בהרכב. תומאש פקהארט, החלוץ הצ'כי החדש, יהיה בסגל אבל לא בהרכב.

ההרכב המסתמן של הפועל באר שבע: גיא  חיימוב; בן ביטון, שיר צדק, מיגל ויטור, מיחאי קורהוט; ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן איינבינדר; מאור מליקסון, טוני וואקמה, מוחמד גדיר.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20