יאיר ושרה נתניהו. צילום: הדס פרוש, פלאש 90
יאיר ושרה נתניהו. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

לא מזמן, ממש לא מזמן, הגברת שרה נתניהו הוכיחה שכל אם רוצה את ילדיה בבית. יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה והגברת שרה נתניהו היה "מעורב" בנטישת משמרת, הדבר פורסם בריש גלי והחייל נענש ב-20 ימי ריתוק.

עד כאן הכל כשורה אך האם יאיר אכן רותק? לא. הגברת נתניהו ביקשה שבנה האהוב יגיע לחג הפסח והרי מי ירתק את בן ראש הממשלה?

הגברת נתניהו מרגע פרסום הפרשה של החייל שחיסל את המחבל בחברון נעלמה מפני התקשורת. כנראה שהרגש האימהי לא עובד כשזה לא בנך שלך. גם ברמלה יושבת אמא ששלחה את בנה בגאווה לשרת בצה"ל ועוד כלוחם, במה חטא בנה של האם מרמלה שהוא ביצע מה שרוב רובו של העם חושב שצריך לבצע.

הרי בעלה טבע את המושג תנו לצה"ל לנצח. הגיע העת שהזוג נתניהו יבין שהוא נתפס הפעם במלוא מערומיו, כשביבי מחליט אז הוא מקרב לעברה את הזרקורים וכאשר זה לא לרוחו אז הוא דואג להעלים אותה.

איך ייתכן שלגברת נתניהו אין מה לומר, או שהיא חוששת לאבד את חברותיה השמאלניות שהיא כל כך חפצה בקרבתם. כתושב דרום תל אביב, מה שאוטוטו כנראה יהיה אזור ללא שליטה ישראלית, הכול ברור לי.

הגברת נתניהו מאד אוהבת להגיע, להצטלם ולהפגין נוכחות עם ילדי דרום תל-אביב. אך אל תטעו. לא מדובר בילדים ישראלים, אלא בילדי הזרים שהסתננו בצורה לא חוקית.

נתניהו הייתה נסערת לאחר רצח המשפחה בכפר דומא, אך האם היא הזדעזעה מרצח משפחת פוגל? לא, גם אז לא שמענו את קולה. שרה, קולך חייב להישמע. את הרי אמא. וכאם לילדים את חייבת להבין שהחייל הזה הוא גם הבן של אמא שלו.

אולי תנסי בכובעך השני כפסיכולוגית, שהברנש בסך הכל בן 19 וכאשר הוא חווה את מה שראו עיניו, שחבריו נדקרו וכמעט נשחטו כאינסטינקט ראשוני הטראומה גרמה לו לירות.

הגברת נתניהו את חייבת להבין, "החברות" שלך מהשמאל והאליטה לא הם אילו שבחרו בבעלך. אך אנו עם ישראל אבות ואימהות שרובנו מצביעי ימין רצנו לקלפיות ודאגנו לך לעוד קדנציה כגברת הראשונה. אנו לא שכחנו כיצד בעלך קרא לנו בצו 8 ביום הבחירות "המוני ערבים נוהרים לקלפיות".

הגברת שרה נתניהו את חייבת לנסוע לרמלה ולתמוך באם החייל. הרי ככלות הכל, בעלך מתהדר שמבחינתו הוא חש כ"אב" לחיילים. מקומך הטבעי הוא לצידו, "אם" לחיילים.

20 News

20 News