קרויף מרוצה מהסגל. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
קרויף מרוצה מהסגל. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

לראשונה אחרי זמן רב, ג׳ורדי קרויף נראה מחויך ומאושר. מאמן מכבי תל אביב שלחץ בשבועות האחרונים לחזק את הקבוצה, חוזר מפגרת הנבחרות עם סגל גדול, חזק ואיכותי הרבה יותר. בפעם הראשונה קרויף דיבר על הבעיות החדשות שיש לו עכשיו, בחירת השחקנים המתאימים להרכב מתוך מגוון האפשרויות שיש לו. אחרי הפסד מפתיע לבית״ר ירושלים במחזור הפתיחה וניצחון על עירוני קרית שמונה, מכבי תל אביב תתמודד בשבת, 18:00, מול , שמתהדרת במאזן מושלם אחרי שצברה 6 נקודות.

לקראת המשחק מול בני סכנין אמר קרויף:  ״אני שמח עם הקבוצה שלי, שמח מאוד. אני חושב שאנחנו טובים בהגנה, בקישור ובהתקפה. אם למאמן יש הרבה אפשרויות, זה דבר טוב. עכשיו העבודה היא לעשות את הבחירות הנכונות. אני חושב שהקבוצה מאוזנת עם סגל חזק ועכשיו אנחנו צריכים להוכיח את זה. יש לנו כלים כדי לנצח במשחקים״. עושה רושם, לפחות כלפי חוץ, שקרויף וסטיב מקלארן מסתדרים. המאמן והיועץ המקצועי נראים מחויכים בקרית שלום, ובינתיים נראה כי השילוב עובד.

רודריגז ובטוקיו מתכוננים לסכנין. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
רודריגז ובטוקיו מתכוננים לסכנין. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

קרויף דיבר על הבעיות החדשות שיש לו עכשיו בבחירת ההרכב והשאלה הגדולה היא איזו מכבי תל אביב האוהדים יראו אחרי פגרת הנבחרות. אחרי המאבק הגדול, הארוך והמתוקשר, החלוץ הצטרף ויהיה בסגל בשבת. מעטר יש ציפיות גדולות, כמו גם מהקשר הצעיר והמבטיח חוסה רודריגס. יחד עם בלקמן, הרכש מאנגליה שיתאקלם, מכבי תל אביב אמורה להיות הרבה יותר טובה ואיכותית. והנה המשפט המחייב שקרויף אמר לראשונה מאז מונה למאמן: ״אני מרוצה מהסגל. יש לנו אפשרויות לשחק בכמה מערכים שונים עם שחקנים שונים".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.