דף הבית > ספורט > מכבי ת"א סיימה ב-0:0 מאכזב מול מכבי פ"ת

מכבי ת"א סיימה ב-0:0 מאכזב מול מכבי פ"ת

הצהובים סיימו את הסיבוב הראשון בפער של 7 נק' מב"ש המוליכה וקבעו שיא צבירת נק' שלילי בשבע השנים האחרונות. קרויף: "אנחנו בצד הלא נכון כל העונה הזאת"

שוינפלד וטיבי לא מצליחים להכניע את מכבי פ"ת. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
שוינפלד וטיבי לא מצליחים להכניע את מכבי פ"ת. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

מכבי תל אביב סיימה את הסיבוב הראשון במקום הרביעי עם פער של 7 נקודות מהמקום הראשון אליו טיפסה אתמול האלופה. מכבי תל אביב סיימה את המשחק מול מכבי פתח תקוה שנעל את הסיבוב הראשון ב-0:0 וקבעה שיא שלילי של צבירת נקודות בשבע השנים האחרונות. מול מכבי פתח תקוה החלשה, ג׳ורדי קרויף שיחק במערך זהיר מאוד, הוא השאיר על הספסל את קיארטנסון ועטר שנכנסו במחצית השנייה אבל גם השניים לא הצליחו לסדר למכבי תל אביב ניצחון במושבה.

אחרי הניצחון בספרד על ויאריאל ביום חמישי, נדמה היה שמכבי תל אביב תחזור להיות מכבי שהאוהדים רוצים לראות, אבל מסתבר כי קרויף לא מצליח למצוא את הדרך להחזיר לקבוצה את היכולת והעוצמות שאפיינו אותה כל כך כאשר שימש מנהל מקצועי. בסיום המשחק, מהחלשים ביותר שנראו העונה, אוהדי מכבי תל אביב שוב קראו לקרויף להתפטר וצעקו לו בוז כאשר ירד לחדר ההלבשה.

זה לא עובד. ג'ורדי קרויף. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
זה לא עובד. ג'ורדי קרויף. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

קרויף אמר בסיום: "אני לא רוצה עכשיו לנתח את מצב הקבוצה. אני לא חייב לתת דין וחשבון כרגע על התפקוד שלי. לא אענה על שאלות על התפקיד שלי, לא מעניין בכמה שפות או בכמה צורות תשאלו, אני לא אענה. אני חושב ששיחקנו וניסינו, הייתה בעיה לייצר מצבים. כשאתה לא מנצל את ההזדמנויות בפתיחה, השחקנים מתחילים להרגיש את הלחץ. כרגע אנחנו לא מחוברים, אנחנו בצד הלא נכון כל העונה הזאת".

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

האלוף האולימפי מוכר את מדליית הזהב שלו

גל פרידמן, זוכה מדליית הזהב בגלישת גלים באולימפיאדת אתונה ב-2004, פרסם למכירה את המדליה והגלשן. פרידמן: "מחפש תותח שמבין באיי ביי למכירת מוצר נדיר והיחיד מסוגו בארץ''