החליט לחזור לישראל. רפאלוב. צילום: פייסבוק
החליט לחזור לישראל. רפאלוב. צילום: פייסבוק

 

מכבי תל אביב ממתינה לתוצאות הפגישה בין , סוכנו של ליאור לראשי קלאב ברוז׳ הבלגית בנוגע לתנאי שחרורו של הקשר הישראלי. בעקבות הפציעה של עומר אצילי שאמורה להשבית את הקשר לשלושה חודשים לפחות, במכבי תל אביב שהיתה מעוניינת ברפאלוב עוד לפני הפציעה של אצילי, כעת, במועדון העלו הילוך בנוגע לבדיקת האופציה להחתים את קשר ברוז׳ בינואר הקרוב. רפאלוב כבר הנחה את סוכנו דהאן שהוא רוצה לעזוב את קבוצתו, מכבי תל אביב כבר סיכמה עם הקשר בקיץ את החוזה ורק דמי השחרור הגבוהים מנעו את המעבר.

במכבי תל אביב הבינו לאחרונה כי להפועל באר שבע יש אופציה ראשונה לרכוש את מאשדוד, נכון לעכשיו לא מתכננת לרכוש את קינדה בגלל עודף שחקנים בתפקיד של הקשר מאשדוד, אבל במכבי תל אביב חוששים כי אם וסגניתה יהיו צמודות בטבלה בבאר שבע יחששו שיריבתה תתחזק ואלונה ברקת עשויה לרכוש את קינדה כבר בינואר ולהשאירו באשדוד עד לסיום העונה אם לא תזדקק לו, רק כדי לא לחזק את מכבי תל אביב.

גדי קינדה. צילום: מ.ס אשדוד
גדי קינדה. צילום: מ.ס אשדוד

 

במכבי תל אביב בודקים גם אפשרות להתחזק בזר אחד איכותי, במועדון מסכימים כי התרומה של הזרים לקבוצה בניגוד לאלה של האלופה אינה גבוהה ובודקים עד חלון העברות את השוק מעבר לים במטרה למצוא חיזוק משמעותי. למרות היכולת החלשה וחוסר שביעות הרצון מצד האוהדים על היכולת והתוצאות של מכבי תל אביב העונה, מיטש נוטה לאשר צירוף שחקנים איכותיים במטרה להחזיר את האליפות לקרית שלום.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.