הקבוצה של המדינה והמועצה האזורית מטה בנימין חתמו שוב על הסכם שיתוף פעולה.

בסיום הערב החגיגי שבו מכבי FOX תל אביב השיקה את סגל השחקנים לקראת עונת 2019-2020 לעיני מנויי הכבוד ונותני החסות שלה, נערכה פגישה ראשונה בין הנהלות הצהובים בראשות היו”ר שמעון מזרחי לבין מועצה אזורית מטה בנימין בראשות לקראת שנה פעילות נוספת.

ההסכם נחשב לבכיר מבין כל הרשויות בארץ ומהווה כדוגמא לערים נוספות ברחבי ישראל.

במפגש נכחו ראש המועצה ישראל גנץ, יו”ר המועדון עו”ד שמעון מזרחי, כוכב הקבוצה עומרי כספי שחזר לצהובים אחרי עשור מרשים בליגת ה-NBA, סמנכ”ל שיווק וקשרי קהילה ושחקן העבר דורון ג’מצ’י ומנהל מחלקת הספורט במתנ”ס בנימין זאבי המאיר.

צילום: ספי מגריזו, מכבי תל אביב בכדורסל.

 

במסגרת הפרויקט אשר ממשיך שנה שנייה ברציפות, הצהובים מקימים בתי ספר לכדורסל ברחבי בנימין שבו הילדים מקבלים את יסודות הכדורסל לצד ליווי מקצועי ומנטלי של הצהובים-כחולים, כניסה למשחקי הבית וביקורים של שחקני הסגל והצוות המקצועי בדגש על אימונים משותפים ומפגשים עם הקהילה.

בנוסף, השנה השת”פ מתחדש עם רכישת כ-15 מנויים למשחקי היורוליג של מכבי תל אביב, שיחלקו מדי משחק בין הילדים המצטיינים במחלקות הכדורסל, לחיילים ולמשרתי מילואים מרחבי המועצה.

יו”ר מועדון הכדורסל מכבי ת”א, עו”ד שמעון מזרחי: “מכבי FOX תל אביב רואה שליחות בנושא של פיתוח שחקנים צעירים בכל הארץ, ובהחלט בפריפריה ולא רק בתל אביב. אנחנו גאים בשיתוף הפעולה ואני תמיד נהנה לראות את הילדים ממטה בנימין ביציע, כשהם באים לצפות במשחקים שלנו. בנוסף, שיתוף הפעולה הזה מאוד מתבקש, מה עוד שלאור האירועים האחרונים שקרו בחבל בנימין העניין מהווה חיזוק והזדהות עם הקהילה וההתיישבות שם”.

סמנכ”ל שיווק וקשרי קהילה, וכוכב העבר, דורון ג’מצ’י: “הקשר בין מועדון הכדורסל מכבי תל אביב והמועצה הוא חזק והדוק ולא בכדי ממשיך לעונתו השנייה. אנחנו נהנים להגיע ולבקר במטה בנימין וגם קיימנו שם משחק ותיקים. ההשקעה בילדים בכל מקום בארץ תמיד מרחיבה את הלב ואנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה של הקהילה הנפלאה במטה בנימין”.

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ: “אני מברך את מכבי תל אביב על המשך השותפות שרק מחזקת את כולנו. כמועצה הגדולה בישראל אנו מחויבים להעניק לתושבינו הרבים את כל הכלים להצלחות והספורט הוא אמצעי מרכזי בעידוד הישגיות ומצוינות. זכינו לאחרונה בהישגים רבים בתחומי הספורט והטכנולוגיה ואנו בשאיפה רק להתקדם.
אני מודה ליו”ר עו”ד שמעון מזרחי, לדורון גמצי הגדול ולאנשי מחלקת הספורט בבנימין על שיתוף הפעולה המחמם את הלב. יאללה מכבי!”.

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.