מכבי תל אביב קיבלה מתנה משחקנה לשעבר דור פרץ, ניצחה את הפועל חיפה והדביקה את הפער מהאלופה. ברק יצחקי שזעם על ההחלטה להחליפו עשוי להיענש, בני יהודה והפועל אשקלון נפרדו בתיקו בלי שערים וסידרו להפועל תל אביב מתנה לחג פורים. משחק הנעילה של העונה הסדירה יפגיש ביום שני את הפועל באר שבע מול בית״ר ירושלים.

מכבי תל אביב-הפועל חיפה 0-1

עוד ניצחון למכבי תל אביב. עוד ניצחון למאמן החדש ליטו וידיגאל והפעם רק 0-1 על הפועל חיפה ומכבי רושמת ניצחון מספר 8 ברציפות והלחץ עובר שוב לאלופה שתשחק ביום שני בערב בטרנר מול בית״ר ירושלים. למכבי יש 56 נקודות בדיוק כמו לבאר שבע שתנסה לברוח שוב למכבי במשחק האחרון שנועל את העונה הסדירה.
תצוגה חלשה, אבל שלוש נקודות. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
תצוגה חלשה, אבל שלוש נקודות. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
וידיגאל נאלץ להסתדר עם מכת פציעות והרחקות אבל קיבל מתנה. דור פרץ לא שכח את הקבוצה שלו ואת החברים במכבי תל אביב ונגח בטעות לשערו בדקה ה-25 והעניק למכבי תל אביב ניצחון חשוב. דור פרץ ועדן בן בסט שעזבו את מכבי בחלון העברות בינואר לא הצליחו לעזור להפועל חיפה להעפיל לפלייאוף העליון ומול מכבי הם לא הרשימו.
ניר קלינגר, המנהל המקצועי של הפועל חיפה, אמר לפני המשחק כי יש לקבוצתו סיכוי לצאת לדרך חדשה דווקא מול מכבי, הבעיה של חיפה שגם ביום חלש הקבוצה של קלינגר ירדה מנוצחת.

ברק יצחקי זעם וייענש

ברק יצחקי עשוי לספוג עונש השעיה בעקבות התנהגותו במשחק. בדקה ה-61, ליטו וידיגאל הוציא את ברק יצחקי והכניס את יוסי בניון. יצחקי לא אהב את החילוף, ירד עצבני מאוד לספסל, הוא זרק את המעיל שקיבל ואת בקבוק המים.

ג'ורדי קרויף, לא אהב את התנהגותו של יצחקי ניגש אליו והעיר לו על התנהגותו. קרויף גם לא אהב את העובדה שהשחקן התעלם מהביקורת שהטיח בו ובסיום המשחק המנהל המקצועי שוחח עם יצחקי והבהיר לו על כך שלא התנהגו כראוי. וידיגאל ככל הנראה לא יעבור על כך לסדר היום.

בני יהודה-הפועל אשקלון 0-0

בני יהודה והפועל אשקלון סיימו בתיקו מאכזב בלי שערים והנקודה שזכתה אשקלון הורידה את הפועל תל אביב למקום האחרון בליגת העל.
המשחק במושבה היה חלש מאוד, ניסן יחזקאל, מאמן בני יהודה, אמר שניצחון היה פותח פער מבטיח מהקו האדום אבל הפועל אשקלון הגיעה למושבה בעיקר כדי לא להפסיד ולשמור גם את בני יהודה במאבקי התחתית.

בני יהודה במקום ה-11 עם 25 נקודות, 7 נקודות מהקו האדום. הפועל אשקלון במקום ה-13 עם 18 נקודות והפועל תל אביב במקום האחרון עם 17 נקודות. הניצחון של כפר סבא בשבת בקרית שמונה השאיר אותה במקום ה-12 אבל עם 21 נקודות.

חבל הצלה להפועל תל אביב

הפועל תל אביב ירדה למקום האחרון אבל היא נהנית מיתרון במשחקי הפלייאוף התחתון בו ייערכו רק 7 משחקים בניגוד לפלייאוף העליון בו ייערכו משחקים בשיטת בית חוץ. התיקו של הפועל אשקלון סידר להפועל תל אביב מתנה כאשר הקבוצה תארח את יריבותיה בתחתית. הפועל תשחק במושבה נגד הפועל אשקלון, הפועל כפר סבא ובני יהודה.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20