אלאך ושחר. צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה
אלאך ושחר. צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

 

מכבי חיפה מתכננת שינויים בסגל הקבוצה כבר בחלון העברות הקרוב בינואר. למרות ההשקעה הגדולה בקיץ, , הבעלים של המועדון, מבין כי עם כל הכבוד למנהל המקצועי , כדי להציל את העונה של מכבי חיפה, יש צורך לבצע שינויים בסגל השחקנים. עוד לפני ההחלטה להחתים את אלאך, שוחח עם שחר על שינויים מסוימים בסגל הקבוצה, בין השאר, רכישתו של , קשרה של מכבי נתניה. הגעתו של אלאך רק מחזקת את הרצון של שחר לבצע שינויים בסגל כדי להתמודד עוד העונה בצמרת ולהשיג לכל הפחות כרטיס לאירופה.

מלבד עלי מוחמד, אלאך כבר בודק אופציות של כמה שחקנים זרים. המנהל המקצועי החדש של הירוקים רוצה ללכת על בטוח ולהביא שחקנים שהיכולת שלהם ידועה לו ומוכחת. במועדון ינסו לשחרר בהסכמה לפחות שני זרים, כאשר נשקלת האפשרות להשאילם לקבוצה אחרת בליגת העל במקרה ואלאך ימצא זר או שניים איכותיים מאוד ובמחיר סביר. נכון לעכשיו לפחות, אלמוג כהן וליאור רפאלוב לא בתכניות לחיזוק בינואר. במועדון לא מתלהבים להחתים ליגיונרים בעלות כה גבוהה באמצע העונה. בשנים האחרונות כל העסקאות שנעשו עם הליגיונרים בינואר הסתיימו בכישלון גדול, הבולטים שבהם – , ועומר דמארי. שחקנים שעלו מיליונים ולא הצליחו.

במכבי חיפה לא מתרגשים מההפסד 2:0 לעירוני קרית שמונה במשחק האימון. העובדה שמאור בוזגלו שיחק לראשונה אחרי הפציעה, גרמה להרבה אופטימיות וביטחון. פגישת ההיכרות והעבודה בין אלאך ללוזון הייתה טובה מאוד ולפחות על פי המסרים מהמועדון, ישנה הערכה הדדית בין השניים ונראה כי שיתף הפעולה טוב מאוד. בינתיים.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.