סערת יוסי בניון בחגיגות הגביע היא לא הבעיה היחידה של המועדון הירוק. אסף גופר, אוהד הקבוצה, ביקש להשתתף במסיבה אך לא הצליח ליהנות, בשל מוגבלות גופו. בפוסט מרגש מתאר גופר את הסבל שעבר בנסיון לחגוג עם השחקנים, ללא הצלחה.

מכבי חיפה חוגגת גביע. אוהדים נשאר בחוץ. צילום: פלאש 90
מכבי חוגגת גביע. אוהדים נשאר בחוץ. צילום: פלאש 90

"חזרתי לא מזמן מחגיגות הגביע של . בתור אוהד כבר 23 שנה חיכיתי לחגיגות האלה וממש ציפיתי לזה. הגעתי לסמי עופר וישר פניתי לאחד האחראים שיעזור לי למצוא מקום קרוב שממנו אוכל לצפות בחגיגות כי מן הסתם אני לא יכול לעמוד עם כולם. אותו בחור היה נחמד אבל בסופו של דבר רק חרטט אותי ולא עשה כלום.

החלטתי ללכת ליד מתחם ה-VIP. היו שם כמאה כסאות פלסטיק ריקים. ביקשתי להיכנס לשבת שם אבל אף אחד לא הסכים. דיברתי עם מאבטחים, שוטרים, נציגה מהמועדון וכולם סירבו. כנראה יותר חשוב שכל מיני מקורבים מקומבנים ישבו בנוח מאשר אוהדים אמיתיים שבאמת צריכים עזרה.

כששאלתי אם יש אזור מיועד לנכים אמרו לי שלא תכננו דבר כזה ואחר כך אמרו לי לעלות במעלית לאזור אחר ומשם לצפות. מדובר במפלס אחר מרוחק, טוב שלא שלחו אותי לקריית אליעזר. אפילו כסא פלסטיק אחד לא הסכימו לשים לי מחוץ למתחם ה-VIP הקדוש שלהם, כי אין מספיק כסאות. היה לידי בחור נכה בכסא גלגלים וגם אותו נשלח לצפות בחגיגות מרחוק במקום לתת לו להיכנס.

רק שתבינו אני הייתי באין ספור פסטיבלים/ימי סטודנט/רוק עצמאות וכו' ותמיד תמיד יש פתרון מסודר נוח לנכים. ואם אין – מכניסים ליד הבמה ושמים כסא. אז אני הלכתי הביתה לפני שהשחקנים הגיעו כי אני לא מתכוון לחגוג עם מועדון שמזלזל באוהדים שלו. לי נהרסו החגיגות שחיכיתי להם כל כך.

ההתנהגות הזו היא המשך ישיר לביזיון עם חניות הנכים במשחקי הבית – לא משנה מתי אני מגיע אני נתקל בתשובה שאין כבר תווי נכה ושכל המקומות תפוסים. רק אם אני יוצא מהרכב ומתחיל להתווכח עם מאבטחים ושוטרים פתאום צץ לו בדרך קסם תו נכה בכיס של אחד מהמאבטחים, שכנראה שמרו למישהו. פשוט בדיחה.

ואני לא מוכן לשמוע תירוצים שהעירייה ארגנה את האירוע היום ושחברת האבטחה אחראית על החניה. אני לא אוהד העירייה ואני לא אוהד חברת אבטחה, אני אוהד מכבי חיפה מגיל 6 ומכבי חיפה צריכה לדאוג לי כאוהד שלה ולא אף אחד אחר.

אני מאחל לכל האוהדים המדהימים שלנו שיהנו מהגביע הזה, הוא מגיע רק לכם! אני החלטתי היום לא להוציא יותר שקל על מכבי חיפה עד שיקרו שני דברים: התנצלות רשמית של המועדון בפני קהל הנכים על חוסר ההתחשבות היום וטיפול בבעיות חניית נכים במשחקים. אם שני אלה לא יקרו גם את המנוי שלי אני לא מתכוון לחדש, עם כל האהבה שלי למכבי חיפה".

תגובת מכבי חיפה:"הארוע היה באחריות עייריית חיפה, הסדר האבטחה וההופעות. אנו היינו כאורחים. כשם שביום העצמאות העירייה מארגנת הופעות אין האשם באומנים

מעיריית חיפה לא התקבלה תגובה עד פרסום הכתבה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.