כשבוע אחרי שמגישת הטלוויזיה רותם סלע יצאה נגד השרה מירי רגב ועוררה סערה בשל קביעתה כי ישראל היא "מדינת כלל אזרחיה", החליטה מפורסמת נוספת, הזמרת מירי מסיקה, לצאת נגד משפחת נתניהו ותומכיו של ראש הממשלה.

מותקף על ידי מירי מסיקה. יאיר נתניהו. צילום: באדיבות המצולם

 

בפוסט שהעלתה בדף הפייסבוק שלה כתבה מסיקה בין היתר: "אבא אמר: והמשכיל בעת ההיא יידום! תשתקי ילדתי או שיעלו אותך על הגרדום. המלך ערום המלכה מטורפת והעם מאמין ומוחא כפיים מי שחושב אחרת יוציאו לו את העיניים ושלך הרי כל כך יפות חבל להתלכלך באמירות קשות היי שקטה ולא צודקת דברי בזמן אחר הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה וצוללת בחצר לנשיא המדינה: ״בני עמך בחרו בטרור..״מה יגידו אזובי הקיר? מה יגידו עניי העיר? החכם יידום החלש יסתתר.."

"זה לא זמן טוב לדבר, בסוף הטוב מנצח ההיסטוריה כבר הוכיחה בסוף אנשים מבינים עד אז שנאת חינם עד אז הסתה פרועה. אין דין ואין דיין בסוף יש סוף", המשיכה מסיקה, "השעה שתיים לפנות בוקר ואני לא נרדמת. לא הייתי פה כשרותם כתבה וראש הממשלה הגיב ואז הנשיא הגיב (וגם וונדר וומן) ואחרון אבל ממש לא חביב, יאיר נתניהו הבן החשוך של ראש הממשלה שהרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה ובעוד כמה על הדרך".

 

אלון מליק

אלון מליק