4:40 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אשת חיל > מירוץ הנשים הראשון יצא לדרך

מירוץ הנשים הראשון יצא לדרך

2,000 נשים הוזנקו למירוץ ראשון מסוגו בעיר הבירה. "האירוע יהפוך למסורת מבורכת בירושלים"

כ-2,000 נשים הוזנקו הערב בשני מקצים של 5 ק"מ ו-10 ק"מ ממתחם התחנה הראשונה, במירוץ ייחודי שאירגנה עיריית ירושלים. המרוץ עבר ברחובותיה המרכזיים והקסומים בעיר כדוגמת רחוב עמק רפאים, משכנות שאננים, פארק המסילה , טיילת ארמון הנציב ועוד.

ה-J.W.RUN   הינו חלק מהטרנד העולמי של אירועי ריצה נשים שהפכו בשנים האחרונות לפופולאריים במיוחד כאשר מעבר לחוויית הריצה המקצועית, מבליטים ערכים של העצמה נשית ושותפות הדדית.בנקודת הסיום שבמתחם התחנה התקיים הפנינג ססגוני, הפעלות ספורטיביות ובמות.

מירוץ הנשים. צילום: עיריית ירושלים
מירוץ הנשים. צילום: עיריית ירושלים

ראש מינהל תרבות ופנאי בעירייה, אריאלה רג'ואן :"מרוץ הנשים הוא אחד מפעילויות הספורט הייחודיות המתנהלות במהלך השנה בעיר לטובת הנשים. אנחנו ממשיכים כל העת לפתח, להעצים ולחזק את הנשים מכל המגזרים, ולעודד אותן  לעסוק בספורט ולשמירה  על אורח חיים בריא"

מנהל אגף הספורט העירוני, איציק קורנפיין: "הערב השקנו לראשונה את ה- J.W.RUN מרוץ הנשים של ירושלים . המרוץ  הוא חלק מהפעילות הרבה והענפה עיריית  לקידום הספורט העממי ,עידוד הפעילות הספורטיבית ושמירה על אורח חיים בריא.  מדובר באירוע ספורטיבי, אנרגטי ועוצמתי שיהפוך למסורת מבורכת בשנים הבאות בירושלים. מצפה לנו חגיגה ספורטיבית מדהימה לכל המשפחה.

לירן לוי

לירן לוי

כתב משפט ופלילים באתר ערוץ 20 ובתכנית "לפני כולם"
לירן לוי
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לפני כולם-קונגרס העולמי לחירשים1

הסברה יוצאת דופן: ייצוג ישראלי בקונגרס העולמי לחירשים

שירלי פינטו, חירשת מלידה ופעילה חברתית, ייצגה את ישראל בקונגרס הפדרציה העולמית של החירשים: "מרגש לראות כיצד הזהות החירשת מגשרת בין מחלוקות"