עם הכרזתו של הנשיא טראמפ על פרישת ארה”ב מהסכם הגרעין, פרסם איש הטלוויזיה על ה”צינור שדרכו באה הקלה גדולה לעם ישראל” וחרך את הרשת.

“שמע, לא מתחבר לדעות שלך בכל כך הרבה דברים, ממשבר האקלים, הפלות, מיעוטים, קהילת הלהט”ב”, כתב, “לא מתענג על איך שאתה מדבר, על איך שאתה מתנהג לנשים, על איזה איש משפחה שאתה, על איך שאתה מסתרק. ממש לא. לא הייתי רוצה להיות חבר שלך, אם היו לך חברים”.

“אבל”, המשיך גלעד, “בכל הנוגע להבנתך את הסכסוך במזרח התיכון אתה מדויק לגמרי. כשצריך להבחין מי טוב ומי רע, וכשצריך לפעול נגד הרע בכלים שהוא מבין, אתה הכי טוב שהיה. אתה מתנה שבחלומות הכי טובים שלנו (חלקנו הגדול לפחות) לא פיללנו לקבל.

”. נשיא ארצות דונלד טראמפ. צילום: רויטרס

 

“קודמך בתפקיד, אותו ברנש אובמה, היה איש לטעמי. איך שדיבר, ואיך שרקד, ואיך שהצחיק, ואיך שחתיך, ואיך שאשתו כזאת חזקה ומשפיעה ומוצלחת ואיך שהכל במקום, חוץ מההבנה הפשוטה של העולם. הוד נחמדותו החריב חצי עולם, את כל המזרח התיכון (חוץ מאיתנו) ואת אירופה כתוצאה מכך. ההשלכות של מעשיו עוד יתפשטו עוד ועוד בעולם. איזה איש נורא בתולדות העולם.

“הוד נחמדותו החריב חצי עולם”. בעצרת באו”ם

 

“מסתבר שקיבלת אישיות לא משהו, מיסטר פרזידנט, ונימוסין לא משהו, ועידון לא משהו, אבל כל מה שכן קיבלת, ראיה פשוטה והבנה של מאבק, זה בדיוק מה שהיה צריך עכשיו, ולכן אתה שליח לטוב, צינור שדרכו באה הקלה גדולה לעם ישראל.

“לכן אני מתכבד להזמינך לארוחת ערב בביתי, מג’דרה, סלט, טחינה, תה צמחים, ושעד אז תהיה בריא עם כל הג’אנק שאתה תוקע. לא סובל אותך אבל אוהב אותך מאד”.

“לפעול נגד הרע”. חגיגות יום “אלקודס” (ירושלים) באיראן

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.