11:19 16/01/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מינוי תמורת מינוי

מינוי תמורת מינוי

מפכ''ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, חשף בשיחה סגורה שערך רגע אחרי מינויו לתפקיד כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח למנותו לראש השב"כ הבא

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, חשף בשיחה סגורה שערך רגע אחרי מינויו לתפקיד כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח למנותו לראש השב"כ הבא
רביב דרוקר חשף אמש (ב') בערוץ 10, כי בשיחת השכנוע שערך ראש הממשלה עם אלשיך, הבטיח לו נתניהו להיות ראש השב"כ במידה והוא עצמו עדיין יכהן בתפקיד.
מקורב לאלשיך העיד כי שיחות קודמות שנערכו עם אלשיך בנושא לא הצליחו לשכנעו לקבל את התפקיד, אולם רק שיחה זו הכריעה את התלבטותו האם לעזוב את תפקיד סגן ראש השב"כ ולהתמנות למפכ"ל.

בדיון שנערך באולפן הפטריוטים, הביעה ליאת רון הסתייגות מתפקודו כמפכ"ל המשטרה והציעה שיעבור כבר עכשיו לשב"כ. "כשיש הבטחה כזו הוא לא יכול לתפקד כמו שצריך".

גלית דיסטל אטבריאן אמרה כי הבעיה היא בנתניהו. "שניהם ידעו מראש שנתניהו יהיה ראש הממשלה גם בעוד עשר שנים. אלשיך אמר בעצמו כי הוא פוטר את מי שהבטיח לו מההבטחה".
ליאת רון הביעה צער והסכמה, כי נתניהו אכן יכהן כראש ממשלה גם בעוד עשור.
שמעון ריקלין אמר כי הבעיה במשטרת ישראל: "המשטרה במצב קשה מאוד. יש תקלות. עדיין המפכ"ל הוא איש רציני, עם תכנית והוא מנסה לשנות אותה. זה הסיכוי של כולנו. אם תמשיכו לסרס אותה, כל מדינת ישראל תסבול מכך".

הפטריוטים

הפטריוטים

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מטוס בואינג 787 דרימליינר של אייר-אינדיה. בקרוב בישראל דרך סעודיה? צילום: Julian Herzog

יוזמה: טיסה בין הודו לישראל – מעל סעודיה

במסגרת ההסכם הנרקם בין נתניהו למודי, חברת אייר-אינדיה תפעיל קו מדלהי לישראל - דרך סעודיה. היתרונות: הטיסה תתקצר, העלויות יוזלו ונורמליזציה היסטורית עם ריאד