קרדיט: IDF4U

 

אין איש מילואים שאינו מכיר את מועדון ההטבות "בהצדעה" של משרד הביטחון והיחידה לחיילים משוחררים. המועדון אחראי על הטבות מגוונות מכל התחומים. העניין הוא שלאחרונה הנפיק "בהצדעה" כרטיס אשראי משלו, ורק חיילים החותמים על הכרטיס יכולים לזכות בהטבות. "לא הגיוני שאני צריך לשלם כדי לקבל הטבות", אומר אליחי, מילואימניק גאה ביחידה קרבית "אני יוצא למילואים לעתים תכופות, מפסיד ימי עבודה ולא מעוניין להחזיק כרטיס אשראי נוסף". כדי להחזיר עטרה ליושנה, הוקם מועדון חדש עבור משרתי המילואים.

ים של הטבות

מועדון ההטבות למילואימניקים IDF4U שהוקם לא מזמן, מציע שורה ארוכה של הטבות בחינם לכל מי שמצטרף אליו. גם בלי להיות חבר מועדון, אפשר להתרשם מההטבות המשתלמות של האתר:

  • 10% על חדר בריחה קג"ב.
  • טיפול ואבחון באמצעות רפואה סינית בעלות של 200 שקלים בלבד.
  • 2,000 שקלים הנחה על ייעוץ ובדיקת משכנתא.
  • ייעוץ דנטלי בחינם.
  • 20% הנחה על רכישת כלי נגינה.
  • 10% הנחה על דלתות פנים.

תוכלו לראות הטבות נוספות רבות ברגע שתירשמו אל האתר. כך שמהיום והלאה אתם יכולים למצוא את אנשי המקצוע שיעזרו לכם בכל תחום – בין אם מדובר בקבלת טיפול רפואי, ייעוץ פיננסי או בילוי עם כל המשפחה. כמו כן, ההטבות של IDF4U  מגיעות למילואימניקים המשרתים בפועל, כמו גם למשתחררים בכבוד ולמשפחותיהם של המתנדבים.

אוקיי, שכנעתם אותי להצטרף – מה עושים עכשיו?

ניתן להצטרף למועדון בקלות בזכות האינטרנט. אם גם אתם מעוניינים להתעדכן בכל ההטבות של אנשי המילואים, עליכם להיכנס אל האתר, לציין את כתובת המייל שלכם, ליצור סיסמה ולצרף את תעודת המילואים שלכם. התעודה נועדה לצורך הזיהוי שלכם בלבד, ולא ייעשה בה שימוש אחר. ברגע שאתם הופכים לחלק מהמשפחה המורחבת של מועדון IDF4U תקבלו גישה מלאה להטבות מכל התחומים: אטרקציות, בילויים, טיפולים רפואיים, ייעוץ פיננסי ועוד. ניתן גם לדרג את ההטבות ולקבל עדכונים שוטפים למייל הפרטי שלכם אחת לשבוע. לנרשמים עכשיו, בחודשי הקיץ, תוגרל ארוחת בוקר זוגית מפנקת.

מדביקים בגאווה

מעבר להטבות המשתלמות, המצטרפים למועדון המילואימניקים IDF4U מקבלים מדבקת גאה להיות מילואימניק בחינם. מדובר במדבקה מעוצבת וחיננית אשר מתאימה לשמשת הרכב או לחלון הבית. מדבקה נאה זו שמה אתכם המילואימניקים במקום הראשון, ועל הדרך גם מעלה את המודעות לחשיבותו של שירות המילואים. כי במדינה שבה קולות שונים קוראים להשתמטות מצה"ל ולהימנעות משירות מילואים, חשוב שיהיה קול שפוי אחד שידגיש את הגאווה הלאומית. נוסף על כך, את המדבקה החינמית ניתן לקבל בשתי דרכים: אפשר להגיע אל נקודות האיסוף השונות הפזורות ברחבי הארץ (בערים כמו חיפה, פתח תקווה, רחובות, ירושלים וגוש עציון), או להשאיר פרטים באתר ולקבל אותה בדואר.

גם לכם מגיע לעשות הפסקה

הזכרנו את החובה למדינה ואת ההטבות המפנקות שמחכות לכם המילואימניקים בעבור התמורה שאתם מעניקים לכל תושבי ישראל, אך בינינו יש עוד כמה סיבות טובות לשרת במילואים. ראשית, זו הזדמנות פז לקחת פסק זמן מהחיים ולפגוש חברים מהצבא שלא ראיתם זמן רב. מילואימניק גאה יודע שהמדים הם תירוץ טוב לבוס שזועם על עיכוב בהגשת הפרויקט, או לאישה אשר מבקשת להשגיח על הילדים או לתלות כביסה. שנית, רק בשירות המילואים אפשר לטעום קפה שחור אמתי. שתיית קפה סביב הפינג'אן היא מסורת של ממש בקרב מילואימניקים רבים. ושלישית, השירות גורם לכל מילואימניק להתגעגע מעט אל הבית, וזה דווקא טוב. כי בסופו של דבר אין שמחה גדולה יותר ממילואימניק שחוזר הביתה ומתקבל בחום ואהבה על ידי בני משפחתו.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20