המילואימניקים למען נתיב האבות
המילואימניקים למען

חבריו למילואים של , תושב נתיב האבות בגוש עציון, התגייסו לסייע לו במאבק נגד החלטת בג"ץ על הרס מבנה הנגרייה שבבעלותו.

החברים פנו במכתב לרה"מ בנימין נתניהו ולשר הביטחון בו הביעו זעזוע על הכוונה להרוס את המבנה. עוד הבטיחו כי אם ההחלטה תמומש, הם יבנו מחדש בעצמם את הנגרייה באופן מיידי.

"סיימנו השבוע שירות מילואים פעיל באימון בגבול הדרומי של מדינת ישראל, יחד עם צבי. במהלך המילואים שמענו בזעזוע על הכוונה של המדינה להרוס באופן מיידי את הנגרייה, מטה לחמו של צבי. צבי נאלץ להתמודד כמעט לבדו עם איום הריסת הנגרייה במהלך זמן רב, ועוד יותר כאשר איום ההריסה הפך להיות כה מוחשי וקרוב השבוע", כתבו החברים.

"מבלי להיכנס לוויכוח הפוליטי או המשפטי, אותנו לימדו שלא מפקירים חברים ולא משאירים פצועים בשטח. אם הנגרייה בנתיב האבות בגוש עציון תיהרס, אנחנו בעצמנו ובכוחנו, נבנה את הנגרייה בחזרה באופן מיידי. לא נפקיר את צבי ומשפחתו ללא מקור הכנסה. לא משאירים את צבי לבד", הודיעו אנשי המילואים המשרתים עם אהרונוביץ'.

כזכור, בג"ץ הורה להרוס את ששת בתי נתיב האבות סמוך לאלעזר ואת הנגרייה שנהרסה חלקית. מדובר בשישה בתים מתוך 15 שנבנו בחלקם על קרקע פרטית ושני מבנים נוספים, אנדרטה ונגרייה, אשר הוגשה נגדם עתירה לבג"ץ. ביהמ"ש קבע כי יש להרוס את הבתים עד לחודש מרץ 2018.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא