מיכאל אוחנה. צילום: הפועל ב"ש
. צילום: הפועל ב”ש

 

מיכאל אוחנה רוצה לשחק במכבי תל אביב. בהפועל באר שבע מעריכים כי סגנית האלופה מוכנה להחתים את השחקן על חוזה ארוך טווח עם שכר גבוה מאוד של 400 אלף יורו לעונה. אוחנה החליט לעזוב את האלופה והוא יקבל החלטה סופית בימים הקרובים האם לפנות למוסד לבוררות ולדרוש שחרור. הקשר הצעיר מאוכזב מהעובדה שחתם על חוזה בשכר נמוך לחמש שנים שבסיום כל עונה המועדון רשאי לשחררו.

אוחנה יודע כי האלופה לא תוותר עליו אבל סוגיית פציעה קשה כמו שארעה למאור בוזגלו למשל, יכולה לגרום לאלופה לחתוך אותו, לכן הוא דורש חוזה בלי תחנות יציאה בסיום כל עונה לטובת האלופה. במקביל, אוחנה ראה כי בן שהר חתם על חוזה חדש בגובה של 350 אלף יורו לעונה ובימים האחרונים חתם חנן ממן על חוזה של 260 אלף יורו לעונה והוא דורש שדרוג בחוזה שלו שעומד על 200 אלף יורו לעונה.

אוחנה מתייעץ עם עורכי הדין שלומדים את החוזה שלו במועדון ואז תתקבל ההחלטה בהתאם לסיכויים בבוררות. התחושות בבאר שבע הן שאוחנה יודע כי מכבי תל אביב תרכוש את כרטיסו אחרי שהמוסד לבוררות יכריע מה תג המחיר לשחרורו, אם הבורר יחליט לשחררו. אוחנה הבין כי הסיכויים שלו להיות שחקן מוביל ולקבל דקות משחק רבות גדולים יותר במכבי תל אביב והוא רוצה לעבור לקרית שלום בדרך לאירופה.

אלונה ברקת וברק בכר. צילום מסך
מצפים מאוחנה ליישר קו עם המועדון. וברק בכר. צילום מסך

 

בינתיים אלונה ברקת מקשיחה את עמדותיה ואינה רוצה להיענות לדרישות של אוחנה – לא לשדרג את חוזהו ולא לשחררו. הבעיה של אוחנה, בינתיים, שהוא עזב את מ.ס. אשדוד אחרי סכסוך עם ג’קי בן זקן, האיש החזק במועדון, אחרי שאיים לפנות לבוררות בטענה שהחוזה באשדוד אינו חוקי, מה שגרם לבן זקן למכור מחצית מכרטיסו. בנוסף, אוחנה ניתק מגע לפני כמה חודשים עם סוכנו המצוי ביחסים מצויינים עם בן זקן ומשפחת ברקת, מה שמונע מבן זקן ודהאן לסייע לשחקן להגיע לפשרה.

בסביבתו של אוחנה מעריכים כי התנהלותו לאחרונה גרמה לאלונה ברקת וברק בכר לסמן אותו, מעמדו נפגע ולא ישוב להיות מה שהיה, לכן הוא נחוש לעזוב. בבאר שבע אומרים כי אחרי סגירת חלון העברות ביום רביעי בערב, אוחנה יבין שהוא חייב ליישר קו עם המועדון כדי לשחק ולא להיות ביציע עד לסיום העונה.

בינתיים, אשדוד החזירה את אור אינברום שנמכר לגנט בהשאלה עד לסיום העונה. בקיץ אינברום נמכר לגנט הבלגית והושאל למאריבור הסלובנית ולא התאקלם בקבוצה. אשדוד הצליחה להחזירו בהשאלה, וכעת מכבי תל אביב תנסה לשכנע את בן זקן לוותר על גדי קינדה כעת ולא להמתין לסיום העונה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.