"לאחר שועדת הבחירות המרכזית סירבה לקבלו, ראש הממשלה יגיע בעוד זמן קצר לכנסת כדי למסור דברים אודות היקף הזיופים בבחירות האחרונות" נמסר מטעם דובר הליכוד. "לדבריו יצטרפו השרים יריב לוין, גלעד ארדן, אמיר אוחנה, עמית הלוי ומשקיפים שיחשפו בשידור חי עדויות שטרם נבדקו".

 

צפו בשידור החי:

רה"מ: "הגניבות שנעשו בבחירות האחרונות הטו את תוצאת הבחירות. גנבו את הבחירות האחרונות על ידי מסיביים בקלפיות, היו על כך תלונות, התלונות הללו… חשבנו שהן נבדקו. קראתי בסופ"ש את הכתבה המטלטלת הזאת של העיתונאי קלמן ליבסקינד, והוא מראה שהוא התקשר אישית ל-82 יושבי הקלפיות שהתלוננו על והמשטרה פנתה רק לשניים מהם.

אז הם אומרים טוב אנחנו מנהלים חקירות בדרכים אחרות, אני רואה כשמנהלים חקירות נגדי מוציאים רבע מיליארד שקל ושולחים את החוקרים מאינדונזיה עד אלסקה, אבל פה משום מה הם לא היו יכולים לעשות מה שעשה עיתונאי אחד, פשוט צלצל ל-82 וגילה לתדהמתנו מה שאני לא ידעתי, שהם פשוט לא פנו לאף אחד מיושבי הקלפיות הללו. אז זה אומר שמשהו כאן לא בסדר".

 

עוד הוסיף ראש הממשלה: "אני ביקשתי לראות את השופט מלצר, יו"ר ועדת הבחירות. אני יושב פה עכשיו עם חברי בכנסת, כמה דלתות ממנו… סרבו לראות אותי, רצינו לעשות את הדבר הכי פשוט כדי להבטיח שלא יהיה גניבות וזה אומר מצלמות. גם לזה הם סרבו! הם אמרו תחוקקו חוק ואחר כך אמרו אין לכם מספיק זמן לחוקק חוק למצלמות.

בקיצור יש כאן סכנה אמתית, אסור שיקרה מה שקרה בפעם הקודמת בפעם הזאת. אסור שיגנבו לנו את הבחירות. עכשיו יש לזה תשובה אחת יסודית, שכל אנשי הימין, כל אנשי הליכוד, יבואו ויצביעו מח"ל. כי אם יוסיפו איזה מנדט בקלפיות מסוימות, עוד מנדט מנדט וחצי אנחנו מתגברים על זה בקלות אם כל מצביעי הליכוד ילכו להצביע וכרגע זה לא המצב. כרגע שיעור ההצבעה הצפוי של מצביעי הליכוד, כמו גם בבחירות הקודמות, היה פחות באופן משמעותי מאשר מצביעי השמאל, בפער של 10-15% תלוי בישובים".

 

לסיכום אמר נתניהו: "לכן אני אומר לכולם: קודם כל אתם רוצים להתגבר על הזייפנים, להתגבר על אלה שגונבים את הקלפיות? הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות זה לבוא ולהצביע באופן מסיבי. וכמובן יש גם את הצעדים שאנחנו מצפים שועדת הבחירות תעשה לקראת הבחירות האלה, אני לצערי לא חושב שזה אפקטיבי כמו המצלמות, אבל חייבים לעשות משהו יותר ממה שעשינו בפעם שעברה כי זה פשוט בלתי נסבל, ואני לא מבין איך השופט מסרב לקבל, אפילו לשמוע את רה"מ שבא ואומר: אתם מדברים על טוהר הבחירות? אתם מדברים על דמוקרטיה? מה זה דמוקרטיה אם לא לוודא את רצון הרוב? הרי לא היינו כאן אם לא היו גונבים בחירות כי היינו מקבלים עוד כמה אלפי קולות ובזה נגמר העניין, היינו מקבלים את המנדט ה-61. כל אחד מהם יכול להיות המנדט הנוסף כדי להכריע את הבחירות עבור הליכוד. אל תשבו בבית ותגידו זה לא משנה, זה ועוד איך משנה. כרגע אנחנו מפסידים, אם תבואו ותצביעו מח"ל אנחנו ננצח ונתגבר על הזייפנים".

אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.