1:02 17/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מטען דמה נמצא מחוץ לביתו של אלי טביב

מטען דמה נמצא מחוץ לביתו של אלי טביב

חבלני המשטרה גילו כי החפץ החשוד שנמצא מחוץ לביתו של בעלי בית"ר ירושלים הוא מטען דמה. בני משפחת טביב שוהים בחו"ל ולא היו בביתם. ב-2015 שרד טביב ניסיון חיסול

חבלני המשטרה הגיעו הבוקר (שישי) כדי לבדוק חפץ חשוד מחוץ לביתו של בעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים בכפר שמריהו, וגילו כי מדובר במטען דמה.

לא ישלם את הסכומים של אלונה ושחר. אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

המשטרה הודיעה כי מצאה חפץ חשוד סמוך לביתו של אלי טביב בכפר שמריהו. טביב, הבעלים של בית״ר ירושלים, ובני משפחתו לא נמצאים בארץ. אחד השכנים שראה חפץ חשוד הזעיק את המשטרה, חבלני המשטרה בדקו את החפץ החשוד וגילו כי מדובר במטען דמה, לא נגרם נזק במקום.

המשטרה סגרה את הרחובות הסמוכים לביתו של טביב ומנעה מאזרחים להיכנס לאזור עד שחבלני המשטרה סיימו את נטרול החפץ. רחוב קרן היסוד, נסגר לתנועה ולמעבר הולכי רגל.

טביב העביר לאחרונה את זכויות הניהול לאלי אוחנה בגלל עונש שהוטל עליו בעקבות הרשעה בפלילים. המשטרה הצליחה לפענח לאחרונה את הניסיון לרצוח את טביב והנאשמים הגיעו לעסקת טיעון וספגו עונש קל יחסית של שנה וחצי ושנתיים מאסר בפועל, כעת המשטרה תבדוק האם יש קשר בין הניסיון לרצח לבין הנחת המטען היום. טביב עדיין משמש בעלים של המועדון ולא ברור האם מדובר בעוד מסר לטביב להעביר כסף אותו דורש ממנו גורם שטוען כי טביב חייב לו כסף עבור רכישת בית״ר ירושלים.

בכל מקרה, טביב לא מתכוון לעזוב את הקבוצה והוא יוציא הודעה רשמית רק אחרי שהמשטרה תבהיר שמדובר בעוד ניסיון לפגוע בו.

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

נתניהו גוש עציון

סוף לחקירות נגד ראש ממשלה מכהן?

הצעת חוק מבקשת לא לחקור ראש ממשלה מכהן בעבירות קלות. ח"כ דוד אמסלם מכחיש שהחוק קשור לרה"מ נתניהו. הפטריוטים חצויים