מטבחים בסגנון מודרני – קלאסי: מטבחים אלו תואמים את שפת העיצוב הקלאסית בשילוב אלמנטים מודרניים ועכשוויים, כאשר הקו העיצובי המנחה הינו מטבח בקווים ישרים ונקיים. עיצוב זה מתאפיין באווירה נעימה ונינוחה והוא מגיע בגוונים רכים תוך וויתור על צבעים דומיננטיים.

מטבחים מודרניים בעיצוב הייטקיסטי: מטבחים אלו מתאפיינים בחומרי גלם עדכניים לעיצוב מטבחים כגון: מתכת וזכוכית והם מתאפיינים במראה לופט אורבאני המשלב בתוכו ציפויים בגוון כסוף, משטחי נירוסטה תעשייתיים, ברזים גדולים ואביזרי דקורציה נוספים המשתלבים לצד ארונות המטבח המשלבים בתוכם גם תאורה ספוטים.

את המראה הקר והמנוכר המאפיין את העיצוב המודרני, תוכלו לרכך באמצעות תאורה חמה וצמחייה (אדניות תבלינים בעיקר) ירוקה.

קרדיט – "יד מטבחים"

מטבח כפרי קלאסי- המראה העיצובי של מטבחים כפריים קלאסיים שואב את השראתו מאזורים כפריים כגון: טוסקנה באיטליה, פרובאנס בצרפת ועוד. מטבחים אלו מיוצרים מעץ מלא והם מתאפיינים במראה כפרי, חם ונעים. מטבחים אלו מגיעים בגוונים חמים ובחלק מהמקרים הם משלבים גם אבן טבעית המשמשת בעיקר לצרכי חיפוי קירות.

מטבח כפרי מודרני- המטבח הכפרי המודרני שואב את השראתו גם מהסגנון המודרני-קלאסי של וגם מהסגנון הכפרי הקלאסי. מטבח זה משלב בתוכו (בחוכמה ובאלגנטיות) חומרי גלם שונים כגון: זכוכית ומתכת, אך רובו בנוי מחומרי גלם קלאסיים המאפיינים את המטבח הכפרי כגון: עץ מלא ואבן טבעית.

מטבחים בעיצוב כפרי מודרני הפכו בשנים האחרונות לסגנון עיצובי פופולארי ומבוקש וזאת מכיוון שמצד אחד הוא שומר על סביבת מטבח ביתית, חמה ונעימה ומצד שני הוא מתאפיין במראה עכשווי ויוקרתי.

כיצד תדעו איזה סגנון הכי מתאים לכם?

עיצוב מטבחים, בדומה לכל עיצוב חלל אחר בסביבת המגורים, חייב להיעשות בהתאם לצרכי השימוש היומיומיים שלכם בסביבת המטבח, תדירות השימוש במטבח, גודל השטח העומד לרשותכם לעיצוב המטבח, וכמובן, הסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר והתאמתו המלאה ליתר חלקי המגורים בבית הפרטי או בשטח הדירה.

כאשר ניגשים לתכנן ולעצב מטבחים באמצעות מעצבי פנים ומעצבי מטבחים, חשוב להגדיר מראש את כל צרכי השימוש החיוניים ונחוצים לכם מסביבת המטבח ולבחון את היתרונות והחסרונות הנלווים לכל סגנון עיצובי כזה או אחר של עיצוב מטבחים.

לסיכום, היצע סגנונות העיצוב של סביבת המטבח, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם, לבחור נכון ובקפידה רבה את הסגנון העיצובי המועדף עליו ביותר, וכל זאת בהתאמה מלאה לגודל השטח העומד לרשותכם וצרכי השימוש היומיומיים שלכם בסביבת המטבח.

קרדיט – "יד מטבחים"
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.