המשטרה החליטה לפתוח בחקירת נסיבות פציעתו של ח"כ , בתקרית הדריסה והירי שאירעה לפני כשבעה חודשים ביישוב הבדואי שבנגב. כך דווח ב'ערוץ 10'.  עודה, יו"ר , הגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים לאחר שטען כי נורו לעברו כדורי ספוג שחורים.

עודה. צילום: הדס פרוש, פלאש 90
יקרא לעבור על החוק? ח"כ איימן עודה באום אל חיראן. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

על פי הדיווח במשטרה הוחלט לפתוח בחקירה במסגרתה זומנו לתשאול שלושה שוטרים שהכחישו את החשדות המיוחסים להם ואמרו כי חבר הכנסת עודה אינו דובר אמת. במח"ש אישרו את קיום החקירה.

כזכור, בליל ה-18 בינואר האחרון, במהלך פינוי מבנים לא חוקיים בכפר אום אל-חיראן בנגב, פגע רכב שבו נהג תושב הכפר, יעקוב מוסא אבו אל קיען, בשוטרים שאבטחו את הפינוי. שוטר אחד נהרג ושני נפצע באורח קל. נהג הרכב נורה למוות בידי שוטרים אחרים מיד לאחר הפגיעה. נסיבות האירוע היו שנויות במחלוקת בימים הראשונים שלאחריו. בעוד שהמשטרה הודיעה כי מדובר בפיגוע דריסה, אחרים העלו טענה שהנהג נפגע מירי, איבד שליטה על רכבו, ופגע בשוטרים בשגגה. האירוע נבדק עדיין במחלקה לחקירות שוטרים.

ח"כ עודה מסר בתגובה כי "יש בידי המשטרה את כל החומר שמוכיח את טענתי מהרגע הראשון ואני קורא למשטרה לחשוף אותם לציבור עברה חצי שנה מהתקיפה והגיע הזמן לחשוף את האמת לציבור".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.