אחרי שבת משוגעת התחלנו את השבוע ברגל ימין. רוני ירדה ישר להביא את החולצות ששכחה בישיבת צוות לילה לפני. לפני שירדה הזהירה ואמרה ״ניצ כשאני חוזרת את ממהרת״. אחרי התלבטות קצרה בארון הבגדים ועזרה מהחברים בחרתי ג'ינס ברגיל. ירדנו לאכול, קיבלנו את זריקת האדרנלין של הבוקר במוראלים ויצאנו לדרך.

אחרי נסיעה עם מוזיקה, צילומים, חברות, חברים, צחוקים ובקיצור חיים משוגעים נגלה אלינו משום מקום אגם קסום. מדהים איך הכול פה יפה כל פעם מחדש! שילוב מדהים של דשא ירוק, מים כחולים ושמיים עם עננים שנראים כאילו מישהו ישב שעות ושרטט ענן ענן.
כבר באוטובוס חולקנו לקבוצות לפי צבעים וככה ישר כשירדנו כל אחד מצא את הקבוצה והתחלנו את היום.

התחלנו עם טיפוס על קיר, אחרי צחוקים על הרישיון החדש עברנו לקרטינג של טרקטורונים, חץ וקשת, מכונה שאמורה לדמות גלישה אבל לא כל כך מצליחה, האבקות סומו, מלחמות מים. בסוף זרמנו לבננות באגם. ביקשנו מהנהג שלא יפיל אותנו למים ולהפתעתנו באמת סיימנו את הסיבוב יבשות (כמעט לגמרי) אבל אחרי שירדנו הבנים החליטו לנסות לדחוף אותנו למים. מזל שהצליחו רק שתיים. בסרטון ראינו שניצלתי על הקשקש, מזל.

אחר כך נחנו קצת על הדשא והבנו מה משמעות הבנדנות שהיו פזורות על הדשא כל היום. עשו תמונה גדולה שמדמה את הסמל של זכרון מנחם מהאוויר- מקווה שיצא מטורף.

נסענו למתחם אחר, עשינו את העל האש המדובר והבנתי למה הוא מדובר כל כך, רקדנו, מרחנו לק, הצטלמנו שוב, התאפרתי לאריה, ראינו מופע והגרלנו פרסים (לא זכיתי, כרגיל). בסוף חיים ניגש אלי ושאל אם כבר כתבתי את הטור וזירז אותי. אז הנה אני, כותבת לכם את היום וברקע זוהר מרטט משהו על פתקים בכותל עם שירים ברקע. שימשיך להיות מדהים.

20 News

20 News