3:34 16/12/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מזעזע: שדד באיומים מאות שקלים מצעיר בעל צרכים מיוחדים

מזעזע: שדד באיומים מאות שקלים מצעיר בעל צרכים מיוחדים

בשבוע שעבר הבחין החשוד בצעיר בעל צרכים מיוחדים, הוביל אותו לכספומט תוך איומים שיוציא כסף וימסור אותו לידיו. החשוד נעצר ומעצרו הוארך

חשודים בתקיפת ערבים מובאים לבית המשפט. צילום ארכיון: הדס פרוש, פלאש 90
חשודים מובאים לבית המשפט. צילום ארכיון: הדס פרוש, פלאש 90

 

בסוף השבוע התקבל דיווח במוקד המשטרה במחוז ירושלים מאמו של צעיר בעל צרכים מיוחדים, לפיו בנה חזר לביתו שבדרום העיר וסיפר לה כי ניגש אליו ברחוב אדם שאינו מכיר, הוביל אותו לכספומט ותוך שמאיים עליו הכריח אותו להוציא כסף ולמסור אותו לידיו.

שוטרים שקיבלו את הדיווח, הגיעו תוך זמן קצר לביתם של האם ובנה וגבו עדותו של הצעיר. במקביל פתחו חוקרי המשטרה חקירה סמויה, במהלכה הגיעו לסניף הבנק בדרום העיר בו על פי החשד התבצעה העבירה ואספו ראיות וממצאים נוספים.

החקירה שהתנהלה במשך מספר שעות, הביאו לאיתור זהותו של החשוד (27) ולמעצרו בביתו שבדרום העיר. החשוד הובא לחקירה בתחנת מוריה בחשד לשוד וסחיטה באיומים.

מהחקירה עולה כי החשוד פגש בצעיר כשהוא לבדו ברחוב וככל הנראה הבחין כי הנו בעל צרכים מיוחדים, שם על פי החשד הוביל אותו לכספומט קרוב תוך שמאיים כי יפגע בו. כשהגיעו לכספומט דרש מהצעיר להוציא סכום כסף על סך 1,500 ₪ , ומשלא צלח, דרש ממנו להוציא סכום של כ – 300 ₪. אותו הצעיר מסר לידיו.

עוד עלה כי על פי החשד לקח החשוד את מספרו של הצעיר וניסה ליצור עמו שוב קשר לאחר מספר שעות עד למעצרו על ידי המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך עד מחר בפני בית המשפט.

החקירה הסמויה שניהלו חוקרי המשטרה הביאה לאיסוף הראיות ולמעצר החשוד שניצל את מצבו של הצעיר ותוך איומים שדד ממנו את כספו. כאמור החשוד נעצר והמשטרה תפעל למצות עמו הדין.

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חגורת הנפץ על גוף המחבל

הפיגוע בבנימין: המחבל נשא עליו חגורת נפץ

המחבל ניסה לדקור את כוחותינו, כשעל גופו ככל הנראה חגורת נפץ שלא התפוצצה. חייל נפצע באורח קל