בעקבות ההצלחה של מותג טיפוח השיער "פנטן",לשמפו הראשון בעל תמהיל המרכיבים התזונתיים Pro-V™ המותירים את השיער 100% חזק יותר עד לליבת השערה, משיקה פנטןקו מוצרים חדש בשם Pantene Hair Superfood. הסדרה פועלת על השיער כמו מולטי-ויטמין ומאפשרת להזין ולחזק אותו כפי שמחזקים את הגוף ומעניקה שיער עד 100% מלא יותר וחזק יותר.

טרנד ה- wellness

אין ספק שעולם ה-wellness כבש את כולנו. שוק ה-"wellness" האירופאי  נאמד ב-175 מיליארד אירו[1] ו-60% מהנשים באירופה קונות מזון ומשקאות המבטיחים לשפר את בריאותן. יותר ויותר אנשים מודעים לתזונה ולחיזוק הגוף ומודעות זאת משתקפת בצמיחה המתמדת של ענפי הבריאות, התזונה ומזון העל. בנוסף, נשים כיום מחפשות לא רק את המגמות העדכניות ביותר בבריאות ובמזון על אלא גם תוספים שיבטיחו שבריאותן תהיה ברמה האופטימלית. בהתאם למגמה זאת, הן גם מחפשות מוצרי יופי העומדים בדרישות ה- "wellness".

בדיוק כמו הגוף, גם השיער שלנו זקוק למרכיבים תזונתיים חיוניים כדי להיות חזק, בריא ומוגן מפני גורמים סביבתיים כמו למשל נזק הדחק המחמצן (oxidative stress) שגורמים המים במקלחת, נזקי השמש, נזקי העיצוב ואפילו הנזקים של אימונים סדירים. הלחץ היומיומי מוביל לאובדן מרכיבים תזונתיים ולשיער דק יותר. זו הסיבה שנשים זקוקות למוצרי שיער אשר לא רק מניחים חומרים מזינים על פני השערה אלה מזינים את השיער מבפנים ומעניקים לו חוזק מליבת השיער. סדרת Hair Superfood החדשה מבית פנטן מספקת את תמהיל המרכיבים התזונתיים Pro-V המכיל את הריכוז הגבוה ביותר של פרו-ויטמין 5B, ליפידים ונוגדי חמצון. עם פורמולה המספקת מרכיבים תזונתיים כגון אלה המצויים במזונות על, במטרה להזין ולחזק את השיער בדיוק כפי שמחזקים את הגוף.

Superfood מכיל תמהיל של חומרים מזינים פעילים, לרבות:

  • פרו-ויטמין 5B: מתמקד באזורים החלשים ביותר של השיער ומחזק כל סיב שערה במקומות שבהם החיזוק דרוש במיוחד.
  • ליפידים: מחדש את תמציות השמנים של השיער שאבדו במהלך החפיפות, העיצוב ונזקים אחרים והופך שיער נקבובי ושביר לשיער עם יותר חוזק ואלסטיות.
  • נוגדי חמצון: המינון הגבוה ביותר שלנו של נוגדי חמצון פעילים המחזקים את השיער מפני שבירה פנימית וחיצונית באמצעות הפחתת דחק החמצון ותמיכה במבנה החלבון הטבעי של השיער.

המדענית הראשית של פנטן, ד"ר ג'ני תומאס, מסבירה כיצד קו Pantene Hair Superfood החדש מסייע לחולל מהפך בשיער: "בדומה למרכיבים התזונתיים שיש במזונות על, הפורמולה החדשנית של Pantene Hair Superfood מכילה פרו-ויטמין 5B, ליפידים ונוגדי חמצון כמו אלה המצויים במזונות על בכדי לספק חוזק וחומרים מזינים לליבת השיער. שבוע אחד של חפיפה והזנת השיער בתמהיל המרכיבים התזונתיים של Pantene Hair Superfood מעניק לשיער הזנה בליפידים שהינה שוות ערך לתועלת שמפיק הגוף מאכילת חצי אבוקדו."

כעת, נשים יכולות לטפל בשערן באותה רמת טיפוח והזנה כפי שהן מטפלות בגופן, הודות לסדרת  Pantene Hair Superfood החדשה, שהיא כמו מולטי-ויטמין לשער.

הסדרה החדשה כוללת 3 מוצרים:

שמפוPantene Pro-V Hair Superfood

שיער חזק ובריא מתחיל בשמפו פנטן. בשעה שתכשירי שמפו רגילים שוטפים את המרכיבים התזונתיים מהשיער ומותירים אותו חלש, שמפו Pantene Pro-V Hair Superfood Shampoo  החדש מחדיר את המרכיבים התזונתיים לשיער בכדי לחולל מהפך בשיער חלש ודק לשיער חזק יותר* ובעל מראה מלא יותר*מהשורש.

מחיר מומלץ לצרכן  24.90 ₪  ל- 660 מ"ל (המחיר נקבע ע"י הקמעונאי)

מרכךPantene Pro-V Hair Superfood

חזקי את שגרת טיפוח השיער שלך עם מרכך Pantene Pro-V Hair Superfood  המזין ומחזק את השיער עד לליבה. מרכךPantene Hair Superfood  מאתר ומטפח באזורי השיער שניזוקו ומספק להם טיפול ריכוך והזנה ממוקד מבלי להכביד על השיער.

מחיר מומלץ לצרכן  24.90 ₪  ל- 660 מ"ל (המחיר נקבע ע"י הקמעונאי)

 מרכך הקסם ב-3 דקותPantene Pro-V Hair Superfood

מרכך הקסם ב-3 דקות Pantene Pro-V Hair Superfood  מספק את הליפידים ונוגדי החמצון מהפורמולה המטפחת לעומק סיב השערה על מנת לחזק את השיער מבפנים ומבחוץ. למרכך הקסם ב-3 דקות של Hair Superfood 3 Minute Miracle  מספק את העוצמה של מסכה בצורת מרכך יומיומי. הוא מתקן שלושה חודשים של נזק ניכר לעין בשלוש דקות בלבד.

מחיר מומלץ לצרכן: 27.90 ₪  ל- 200 מ"ל (המחיר נקבע ע"י הקמעונאי) . סדרת Pantene Hair Superfood משווקת ברשתות שופרסל ו-BE וסופר פארם.מערכת על המדף

מערכת על המדף