דף הבית > אקטואליה וחדשות > מות התינוקת בפ"ת: תוקם יחידה לפיקוח על הגנים הפרטיים בעיר

מות התינוקת בפ"ת: תוקם יחידה לפיקוח על הגנים הפרטיים בעיר

במהלך פגישה בין וועד הפעולה של הורי הגנים הפרטיים לראש העיר איציק ברוורמן, הודיע ברוורמן על הקמת יחידת פיקוח מיוחדת במנהל החינוך, שתפקח על הגנים הפרטיים בעיר

הפעוטה יסמין וינטה ז"ל

בעקבות מות התינוקת בגן הילדים בפתח תקווה תוקם יחידה מיוחדת לפיקוח על הגנים הפרטיים בעיר.

אמש (רביעי) התקיימה פגישה בין וועד הפעולה של הורי הגנים הפרטיים לראש עיריית פ"ת, איציק ברוורמן, בה הודיע ברוורמן על הקמת יחידת פיקוח מיוחדת במנהל החינוך, שתפקח על הגנים הפרטיים בעיר. במפגש השתתפו גם הוריה של הילדה יסמין וינטה ז"ל שנרצחה בגן ילדים בעיר. ראש העיר הביע בשם כל תושבי העיר ובשמו תנחומים להורים בעקבות האסון הנורא.

במפגש הודיע ראש העיר להורים על הקמת יחידה במנהל החינוך העירוני, שתפעל לפיקוח על הגנים הפרטיים, בתחומים ובאופן שהחוק מאפשר. מנהל החינוך יציע לגנים הפרטיים להצטרף למסלול פיקוח של הרשות שיכלול מתן שירותים בתחומי הבטיחות, ההדרכה וכמובן פיקוח ובקרה .

ראש העיר איציק ברוורמן אמר היום: "עדכנתי את ההורים כי פניתי בעניין גם למרכז השלטון המקומי ולפורום ה-15 של ראשי העיריות הגדולות, והצעתי שנפעל יחד לשינויים משמעותיים בחוק החינוך לגיל הרך שיטיבו עם הפיקוח והבקרה. מיניתי את סמנכ"ל העירייה לחינוך, מר רמי הופנברג, שירכז ויפעל בשיתוף פעולה מלא עם ועד הפעולה של ההורים לטיפול מהיר בנושא. לא אשקוט עד שנבטיח את שלומם של ילדינו היקרים!".

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

הבעיה של גבאי: עומד בראש מפלגה העוינת נשים

בפעם השנייה בתוך יממה הופכת מפלגת המחנה הציוני לסביבה עוינת לנשים. האם גם הפעם היו"ר גבאי יסתפק בתגובה רפה ולא יראה לברושי ורוזנטל את הדרך החוצה מהכנסת? צפו בטור הלילה