ח"כ ציפי לבני שוב שלפה את קלף הפחד המוחלט, "המדינה הדו-לאומית", הפעם בתגובה לקריאתה של שרת המשפטים איילת שקד להחיל חוקים בסיסיים באיו"ש. "חוק הסיפוח של שקד יוביל למדינה דו-לאומית עם רוב פלסטיני בכנסת", אמרה לבני, בניסיון להפחיד את האוזן השומעת ולנכס לעצמה את תואר שומרת ישראל היהודית. הבעיה אצל לבני, כמו אצל שאר מפלגות השמאל בארץ היא שבעוד הם "דואגים" לזהותה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, הם עושים כמעט הכל כדי להחליש את אותה זהות.

כבר יותר משני עשורים שהשמאל מהלך אימים על תושבי ישראל עם התסריט האומר כי אם לא יוותרו על שליש מארצם תהפוך המדינה למדינה דו-לאומית, כלומר תאבד את הרוב היהודי וכתוצאה מכך את יכולתה למלא את יעודה המקורי. "הזמן עובד לרעתנו", "אנו עוסקים בגורל שלנו ושל ילדינו", "זה סוף המדינה כמדינה יהודית ודמוקרטית" אמרו לנו השכם והערב מי שהתנגדו לחוק הלאום המגדיר את מדינת ישראל כמדינה יהודית. אותם אנשים שתומכים בקליטה ואזרוח של מהגרי העבודה מאפריקה ומוכנים לאמץ את "זכות השיבה" הפלשתינית ולהכניס לתוככי מדינת ישראל כ- 160 אלף פלשתינים במישרין ועוד מאות אלפים במסגרת מכבסת המילים הנקראת "איחוד משפחות". אותם אנשים שהציעו לקלוט פליטים ממלחמת האזרחים בסוריה ועוד..

רבים מהפלשתנים מעדיפים להגר מרצון. צילום הדב פרטוש פלאש 90
רבים מהפלשתינים מעדיפים להגר מרצון. צילום: פלאש 90

בנאומה טרם ההתנתקות יצרה ציפי לבני בהילות לצורך לוותר על חלקי מולדת, כי הרי צריך "לשמור על הרוב היהודי". חבל רק שב- 2015, בשעה שיהודי צרפת שקלו ברצינות עליה מסיבית לישראל לאחר פיגוע הטרור המוסלמי במרכול מקומי בפריז, היא ניסתה להניא אותם מהרעיון באמרה: "יהודים צריכים לעלות לישראל, אבל בגלל ציונות ולא בגלל טרור". לדבריה הצטרף גם נשיא מדינת ישראל, ראובן ריבלין, שטען: "חשוב שעלייה לא תהיה מפחד אלא מבחירה. עלייה שבאה מתוך זהות יהודית חיובית, מציונות, ולא מתוך אנטישמיות". מעניין מה הם היו אומרים לניצולי מחנות ההשמדה היהודים ב- 1945.

כך, בעודו מתכסה באצטלה פסבדו ציונית-יהודית, מנסה השמאל לשכנע אותנו לוותר על ארצנו מחד ומאידך מעודד הגירה ערבית לתוככי ישראל ומדכא הגירה יהודית אליה. אבל מה עם המציאות? האם יש בכלל היתכנות למדינה דו-לאומית?

סקרי דעת קהל בלתי תלויים, שנערכו בתקופות שונות ע"י מכונים שונים, פלשתינים וישראלים, מעידים בבירור כי יותר ויותר פלשתינים מעדיפים להגר מיהודה ושומרון ולהתחיל חיים חדשים במדינות אחרות. בעוד הפלשתינים בורחים מישראל, היהודים נוהרים אליה. רק בשנת 2014 נשבר שיא של עשור בעליית היהודים לארץ ישראל ועמד על 26,500 אלף עולים. בשנת 2015 נשבר השיא שוב ומספר העולים היהודים ארצה חצה את ה 30,000 אלף וההערכות הן כי ב-2016 ישבר השיא שוב. אירופה המתאסלמת והאנטישמית תמשיך להתרוקן מההון היהודי שתרם לכלכלתה, להשכלתה ולתרבותה, ותתמלא בהמון איסלמיסטי שבז לתרבות המערב ויהפוך בהתחלה לנטל על המערכות הסוציאליות ביבשת ולסכנה בטחונית לאחר מכן. המהגרים החדשים יבלעו את תושבי אירופה הישנה.

בנוסף, הפחדות השמאל ממדינה דו לאומית מתבססות על נתוני שקר שמציגה לשכת הסטטיסטיקה הפלשתינית. הלשכה כוללת בנתוניה גם תושבי חו"ל השוהים מחוץ לאזור כבר למעלה משנה, כמו גם 300,000 מערביי ירושלים המחזיקים בתעודת זהות ישראלית (וכך הם נספרים פעמיים: גם בנתון הישראלי וגם בנתון הפלשתיני).
למעשה נמצא שהאוכלוסיה הערבית פלשתינית, קרובה יותר לסביבות ה 1.7 מיליון ערבים ביהודה ושומרון בלבד, כשמספר היהודים ביו"ש בלבד עומד על כ-700 אלף. מה שמוביל לרוב ברור של כ- 67% ליהודים ממערב לירדן. המגמה רק תלך ותגבר ולטובת הדמוגרפיה היהודית ביו"ש מכיוון שמספר הנפשות למשפחה פלשתינית צלל בעשור האחרון מ- 5 ילדים למשפחה לפחות מ- 3. לעומת זאת מפתיע לגלות את הנתונים המראים כי מספר הילדים הממוצע למשפחה יהודית ביו"ש עומד על כ- 6,מהנתונים הגבוהים ביותר בעולם. בישראל כולה עומד המספר על מעל ל- 3 לידות בממוצע לאישה יהודית, מספר גבוה יותר מכל מדינה ערבית למעט תימן, עיראק וירדן.

נשק ההפחדה של השמאל, ה"מדינה הדו-לאומית", כבר לא רלוונטי.
נסיונות ההפחדה המנסה ליצור בהילות לוויתור על חבל ארץ בעל חשיבות אסטרטגית ביטחונית וקיומית תוך התעלמות מופגנת מקריסת מדינות הלאום הערביות מסביבנו ועליית אסכולת המדינה האיסלאמית (דאע"ש), קורסים אל קרקע המציאות. עידוד הגירה פלשתינית,ומתן תמריצים ליהדות הגולה לבצע עליה לישראל יבטיחו עתיד של רוב יהודי מוצק בין הירדן לים ויאפשרו את החלת הריבונות הישראלית על כל יהודה ושומרון למורת רוחם של חסידי אסכולת הנסיגות וריטוש הזהות היהודית-ציונית של מדינתנו.

20 News

20 News