מזרן ה-green sleep, היינו מזרן העשוי מחומרים טבעיים המאפשרים שינה רגועה, שלווה וידידותית לסביבה. המזרנים עשויים מבד אלוורה, במבוק וכותנה אורגנית- מוצרים היפו אלרגניים. במיוחד, בימים אלו שאנו מתקרים לעונות מעבר חשוב לשים דגש גם ל מוצרים שאיתם אנו ישנים שעלולים להפר את שנתנו.

ישנם אנשים בעלי רגישויות, שאף שלא נבדקו אצל הרופא חווים מדי לילה, במהלך השינה בעיות שינה שמפרות את שנתם. יש לנקוט במספר כללים על מנת לעזור לשנת ילדינו. יש לשמור תמיד על היגיינת שינה טובה, ועל הרגלי שינה טובים. הגיינת שינה טובה כוללת גם שליטה באלרגנים בסביבת השינה. מזרן פולירון, נותן מענה טוב לאנשי בעלי אלרגיות כגון: קנדיט האבק. בנוסף, ישנה אפשרות לנקות את המזרן בצורה נוחה ויעילה, וכך להיפטר מחיידקים שנצברים על הזמן.

להשיג: בחנויות פולירון ובנקודות המכירה ברחבי הארץ http://www.polyron.co.il/

חברת פולירון קיבוץ זיקים מייצרת מזרנים ופתרונות שינה מאז 1971. מוצרי פולירון נמכרים במגוון רשתות שינה וחנויות עצמאיות ברחבי הארץ. פולירון מציעה מגוון פתרונות שינה לרבות מזרנים, כריות, מערכות שינה מתכווננות, ספות, מיטות נוער, ספות אירוח, אביזרים משלימים ועוד. מוצרי החברה נמכרים בעשרות נקודות מכירה ברחבי הארץ, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים ומלונות. המזרנים של פולירון משלבים את מיטב הטכנולוגיות, ניסיון מצטבר, אמינות ואיכות, והכל תוצרת ישראלית "כחול לבן" באישור תו התקן האירופאי של איכות הסביבה.מערכת על המדף

מערכת על המדף