של נשיא ארה"ב שותה בחברתם של נשיאים רפובליקנים מפורסמים אחרים, כבש את הרשתות החברתיות.

"". תמונה: באדיבות

 

הציור, "מועדון הרפובליקנים", נחשף לראשונה ביום ראשון האחרון בתכנית הראיונות הפופולרית '60 דקות' של רשת CBS, כשהוא תלוי על קיר חדרו של טראמפ בבית הלבן.

 

בציור, של האמן אנדי תומס, נראה הנשיא טראמפ בחברתם של נשיאים רפובליקנים אחרים כמו רייגן, לינקולן, ניקסון ורוזבלט, כשהוא שותה קולה, בעוד הם שותים יין ובירה.

טראמפ, כזכור, התבטא בעבר כי הוא מכור לקולה וציין כי אינו אוהב אלכוהול. "אני יכול לומר בכנות שלא שתיתי כוס בירה אחת בכל ימי חיי", הבהיר באחד הראיונות כשנשאל בנושא.

תומס, צייר ואמן דיגטל מפורסם, שהציג לאורך השנים דיוקנאות ייחודיים והומוריסטים של נשיאים אמריקאים בהשפעת 'המערב הפרוע', סיפר כי הופתע והתרגש מאוד לקבל שיחת טלפון מהנשיא טראמפ שביקש עותק של הציור.

"בדרך כלל, מתנות שנשלחות לבית הלבן מאוכסנות בארון צדדי", סיפר תומס למגזין 'טיים', "הופתעתי כמו כולם לגלות שהנשיא בחר לתלות את הציור שלי בחדר העבודה שלו".

תומס הוסיף ואמר, "זו הפעם הראשונה שאדם שציירתי התקשר אליי וביקש להגיב על הציור. הכי קרוב שהצלחתי להגיע עד היום היה כאשר קרוב משפחה של הנשיא ביל קלינטון סיפר לי שהוא מאוד התלהב מהציור שלי ובהזדמנות אחרת, אחיינית של הנשיא ניקסון החמיאה לי על ציור של דיוקן שלו".

 

לינור בר-אל

לינור בר-אל:עוד באותו נושא