שבוע לאחר שבית"ר ירושלים נרכשה על ידי יזם ההייטק משה חוגג, היא ממשיכה להיבנות ולא רק בגזרת סגל השחקנים. הבוקר (ג') הודיעה הקבוצה על מינויו של למנכ"ל הקבוצה.

מוני ברוש. צילום: ליאור מזרחי, מתוך אתר בית"ר ירושלים

 

ברוש ישמש ביחד עם אלי אוחנה היו"ר כשדרה הניהולית של הקבוצה ביחד עם הבעלים הטרי . לבית"ר מתמנה מנכ"ל לראשונה מזה חמש שנים, זאת בשל העובדה שהבעלים אלי טביב לא מינה מנכ"ל לקבוצה בתקופתו.

ברוש שימש עד היום כמנכ"ל מיזם Block TV – ערוץ טלוויזיה בינלאומי בתחום הבלוקצ'יין שבבעלותו של חוגג. לברוש ניסיון עשיר בתפקידים ניהוליים בכירים. בין היתר שימש כמשנה למנכ"ל ערוץ 20, מנכ"ל NRG וסמנכ"ל דיגיטל בקבוצת RGE שכללה את ערוץ הספורט וערוץ הילדים.

למנכ"ל בית"ר הנכנס ניסיון רב בניהול והקמה של כלי תקשורת בתחום הספורט לאחר שעבד במספר תפקידים בכירים באתר ONE ובערוץ הספורט. את דרכו בעולם הספורט החל כאחראי תחום הספורט בטלעד כאשר במקביל שימש כדובר ערוץ 2.

משה חוגג, נשיא ובעלי בית"ר ירושלים אמר על מינויו של ברוש: "מוני מביא עמו יכולות ניהוליות מגוונות וידע רב בתחום הספורט. אני בטוח כי תרומתו להצלחת הקבוצה תהיה משמעותית ותסייע לכולנו להוביל את בית"ר לעידן חדש".

בפן המקצועי, הבוקר הגיעו וערן לוי לאימון הקבוצה והוצגו באופן רשמי. השניים יצטרפו לבלם טל בן חיים והקשר שחתמו בקבוצה עם פתיחת עידן משה חוגג. בימים הקרובים עשוי לנחות המגן הבלגי ואן בוק, שלא נמצא בתוכניות של מרסלו ביילסה מאמן לידס יונייטד מהליגה הראשונה (צמפיונצ'יפ) באנגליה.

חתמו בבית"ר. לוי, בוזגלו וטיירה. מתוך אתר בית"ר ירושלים
מתן בן הרוש

מתן בן הרוש


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.