השחקן סיפר בפוסט שהעלה בעמוד הפייסבוק שלו על מחווה מרגשת במהלך ההפגנות אמש (ש') בפתח תקווה מול בית היועץ המשפטי לממשלה, . לוי וחברו שהפגינו נגד רה"מ נתניהו נתקעו עם רכבם בחול. להגנתם נחלצו לא אחרים מאשר תומכי רה"מ שסייעו להם ללא לאות, ובראשם אותו כינה לוי "מלאך".

הפגנת השמאל מול בית היועמ"ש, אמש. צילום: פלאש 90
הפגנת השמאל מול בית היועמ"ש, אמש. למצולמים אין קשר לכתבה. צילום: פלאש 90

"אני מאוד מרוגש. סיפור שהיה, כך בדיוק היה. הלכתי הערב להפגנה בפתח תקווה בפעם הראשונה. בקיצור, את המכונית חבר שלי אפי החנה, לא רחוק מבימת ההפגנה של המחנה השני. כשעזבנו, בלי לשים לב הופ האוטו היתחפר לו בחול ואי אפשר היה לזוז משם. נפלנו לבור של חול. עכשיו תבינו, אנחנו תקועים בדיוק מאחורי הבמה וביטן נואם. כולם צועקים, דגלים מונפים ואנחנו 'הבוגדים השמאלנים' מבקשים את נפשנו להימלט משם ואין מוצא", סיפר לוי.

אל השניים ניגש אדם שלא נח עד שהצליח לחלצם. "פתאום כמו מלאך שמיים הגיע איש מתוך המפגינים עצמם, דגל מדינת ישראל בידיו. 'מה? ניתקעתם?', 'כן', ענינו מבויישים, חוששים מעט מה יקרה אם יבין שאנחנו מהמחנה שממול בעצם וישאיר אותנו למות בחול הטובעני? ובכן, ההיפך! האיש הזה יצא מדעתו לעזור. חפר עם ידיו, הביא אבנים וקרשים, לא הפסיק לנסות להועיל. עם הזמן הגיעו עוד מהמפגינים לעזור. היינו מסובבים באנשים עם שלטים 'בוגדים' ,כולם חופרים בחול ומנסים והאיש המלאך מנצח על הכל ולא מרפה".

"עד שהגיעו איש, אשה וילדם, הלכו להביא את הארבע על ארבע שלהם וגררו אותנו משם. כשניפרדנו, יצאנו מהארון ושיתפנו אותם שאנחנו בעצם מההפגנה ממול. האשה אמרה: 'אני יודעת, הבנתי. אותך אני מכירה מהטלוויזיה גם'.
האיש שמו שלומי דאלי והוא יחד עם שאר המפגינים שם הצילו. ועכשיו אני חושב לעצמי, כמה צעקנו אחד על השני כמחנות וימין וכמה אנשים טובים הם היו. ושימותו כל הפוליטיקאים הסכסכנים. חבל על האנשים הטובים משני הצדדים", סיכם לוי את המחווה שהותירה בו חותם.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.