, ניצולת שואה מראשון לציון, החליטה להתייצב לצד בצל החקירות והעלתה לעמוד הפייסבוק שלה שזכה לעשרות אלפי צפיות ומאות שיתופים. "אני מזועזעת מכל החקירות על . אלה חקירות שווא, לא נכונות, ממציאים עליו כל מיני אנשים שרוצים לוותר עליו", קובעת פאר בסרטון בו היא מצולמת. "אבל העם לא מוותר על הכי טוב שיש לנו. אין תחליף לביבי. אין אחר. הוא עושה טוב למדינה. הוא פיתח עם ארצות שאף פעם לא היו לנו איתם. הוא קיבל מתנה הכי גדולה לעם ישראל והיא עיר הבירה של ישראל".

"". רה"מ ממריא לוושינגטון. צילום: לע"מ

 

ניצולת השואה המשיכה ואמרה כי "ממציאים עליו חשדות שקריות. זה לגמרי לא נכון. העם מאמין בו, אני מאמינה בו וגם הילדים שלי ששירתו בצבא כולם במלחמות שהיו. אני סומכת עליו". פאר אף משווה את נתניהו לרה"מ לשעבר מנחם בגין ואומרת: "עוד ראש ממשלה שסמכנו עליו היה בגין, אותו הדבר בדיוק".

"אותו הדבר בדיוק". רה"מ לשעבר מנחם בגין ז"ל. צילום: פלאש 90

 

בפוסט אחר שהעלתה, כתבה פאר: "'ציון במשפט תפדה ושביה בצדקה…'. בלי משפט וצדק אין עתיד לשיבת ציון. האמת לא מפריעה למסע ההכפשה נגד ראש ממשלה. מיום ליום מנפחים את המספרים. בהתחלה: עשרות מיליונים, אחר כך מאות – אבל סופה של האמת לנצח".

פאר, המרבה לדבר על הנושא, היא סבתא לשמונה נכדים וחמישה נינים, ואלמנתו של איש אצ"ל. בנה הוא זה שהציע לה להביע את דעתה בקול. בשואה היא איבדה את הוריה ושניים מאחיה, בעודה בת 12.

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.