חברי הכנסת ושרים מברכים את תנועת עזרא לכבוד שבת ארגון:

יו"ר כחול לבן, חבר הכנסת בני גנץ, שר הביטחון, נפתלי בנט, שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ, חבר הכנסת גדעון סער וחברי כנסת נוספים מברכים את חניכי וחניכות של תנועת עזרא לכבוד שבת הארגון של התנועה, מגוון חברי כנסת הסכימו: חניכי ומדריכי עזרא – נוער נפלא.

שר הביטחון נפתלי בנט:
"שלום למדריכים, המדריכות, החניכים והחניכות בתנועת עזרא המופלאה. אני יודע שאתם אחרי חודש ארגון רציני מאוד, שהשקעתם המון ועכשיו הולכים לשבת ארגון. אז אני רוצה לאחל לכם המון המון הצלחה. אני מאמין מאוד בתנועה, אני אוהב אתכם מאוד, אני רואה אתכם בכל הארץ תורמים לכל העם שלנו. אני מאחל לכם הצלחה. חזקו חברים".

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ:
"תנועת עזרא! חניכים, חניכות, צוות והורים.
ברכות גדולות לרגל חודש הארגון ושבת הארגון, לקחתם נושא סופר חשוב- הברית, הברית שלנו עם הקב"ה על התורה ועל הארץ, הברית הפנימית שלנו של הערבות ההדדית ביננו, ברית שמסמלת איזה קשר העצמותי, החלטי, ברור ולא תלוי בשום דבר. וכל זה על רקע עולם שהולך ונשען אל תוך תרבות תלושה של חוסר מחווייבות, של חוסר אחריות של איזה קוסמו פוליטיות כזאת.
יש צורך לחזק בעצמנו את האמיתות המוחלטות, את המחוייבות המוחלטת שלנו שכרותה בברית באותן האמיתות המוחלטות.
זה מה שמקבע אותנו, זה מה ששומר עלינו, זה מה שמבטיח לנו ללכת במסלול ברור עם יעוד עם שליחות ועם מטרה שאותה אנו צריכים להגשים.
חזקו חברים".

שר החינוך, רפי פרץ :

"חברי וחברות תנועת עזרא היקרה.
אני מאחל לכם הרכה רבה בשבת הארגון שלכם, שבת שמדברת על דרך גדולה, על מחשבות גדולות, על אמונה גדולה.
נכון, זאת דרכנו, אנשים שמאמינים וחולמים ויודעים שהם בברית גדולה עם הקב"ה, עם עמם ועם ארצם. הם הולכים ופועלים עושים ויוצרים.
תעבדו טוב תחנכו לרוח הגדולה הזאת ושתהיה לכם ברכה גדולה בשבת הארגון, עלו והצליחו".

יו"ר כחול לבן, בני גנץ:
"חברי תנועת עזרא היקרים, אני מברך אתכם לשבת הארגון.
העשיה שלכם ברוח עזרא הסופר ממחדשי שיבת ציון היא חשובה מאוד.
פעולתכם יקרה ומשמעותית, המשיכו להיות מעורבים, המשיכו לפרוח המשיכו להשפיע. שתהיה שבת מוצלחת".

חבר הכנסת שלמה קרעי, הליכוד:

"תנועת עזרא היקרה, השבת שבת הארגון שלכם נקרא בפרשה את התודה שיעקב אבינו אומר לקב"ה: "קטונתי מכל החסדים ומכל האמת אשר עשית את עבדיך", אחרי שבפרשה הקודמת הוא הבטיח לו "והשיבותיך אל האדמה הזאת".
בעידן שלנו אנו זוכים להגשמה של ההבטחה הזאת לכלל עם ישראל, אחרי 2000 שנות גלות עם ישראל שב אל האדמה הזאת ואתם החניכים והחניכות, המדריכים והמדריכות זוכים להגשים את ההבטחה הזאת ואת חזון הנביאים ומנחילים את הזהות היהודית ואת המסורת בכל רחבי ארץ ישראל, ישר כח עלו והצליחו".

ח"כ גדעון סער, הליכוד:
"חניכים וחניכות יקרים, אם בואה של שבת הארגון של התנועה ברצוני לברך אתכם שתמשיכו להוביל ולהצליח, שתתנו מעצמכם כלפי כל עם ישראל, הנושא שלכם שעוסק בברית עולם שמעבר למחוייבות הוא המנוע שלנו לעשייה היומיומית כלפי העם היהודי ואזרחי המדינה.
תהנו, תצליחו ותמשיכו להגשים חלומות".

יו"ר ימינה, חברת הכנסת איילת שקד:
"חניכי תנועת עזרא היקרים ולכל המדריכים והמדריכות, שתהיה שבת ארגון מוצלחת תמשיכו לתרום למדינה.
הנושא שלכם זו ברית -עולם שמעבר למחוייבות וזה המנוע שלנו לעשיה היומיומית כלפי העם היהודי והחברה בישראל כולה".

חבר הכנסת מתן כהנא, ימינה:
"אני רוצה לאחל לכם בהצלחה גדולה לקראת שבת הארגון שלכם ואני שמח על הנושא שבחרתם השנה- על המחוייבות והברית.
אני חושב שהמחוייבות שלנו באמונה שלנו בקב"ה, לדבקות שלנו בארץ ולאחדות שלנו כעם היא לא סתם מחוייבות- היא ברית! שיהיה לנו בהצלחה ושבת שלום".

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא