, שחקנה של , הורחק לשנתיים. היום פרסם דיין ההתאחדות לכדורגל גיורא לנדאו את החלטתו. לאלה הועמד לדין בעקבות ממצאים בדמו שהעלו כי החלוץ השתמש בחומרים אסורים. ההתאחדות לכדורגל הובילה קו נוקשה מאוד נגד לאלה בראשות היועץ המשפטי שלה אפרים ברק שדרש להרחיק את החלוץ מהמגרשים לארבע שנים. בסביבתו של לאלה טענו אחרי ההחלטה היום כי ברק העובד גם בפיפ״א נלחם גם כדי להראות לפיפ״א שהוא פועל בהתאם למדיניות הנוקשה של הארגון להחמיר בענישה נגד שחקנים המשתמשים בחומרים אסורים.

מהראן לאלה. צילום: הפועל חיפה
מהראן לאלה. צילום: הפועל חיפה

 

התקנון שהוחמר לאחרונה קובע רף ענישה בין 2-4 שנים, ברק נלחם מול הדיין לנדאו להעניש את לאלה ברף המקסימלי. הדיין החליט ללכת על הרף המינימלי. אייל יפה, עורך דינו של לאלה, שוקל האם להגיש ערעור, אם כי ההערכה היא שלא יוגש ערעור. נזכיר כי רק לאחרונה חזרה הטניסאית הבכירה מריה שראפובה לשחק אחרי עונש הרחקה של 15 חודשים. בסביבת לאלה טענו היום כי העובדה שגם ספורטאים בכירים בעולם גם לא מענף הכדורגל ספגו עונשים כבדים מעמידה בספק את הסיכוי בערעור.

בינתיים נראה כי לאלה יכוון את המאמצים לכיוון הבעלים של הפועל חיפה יואב כץ. לאלה בן ה-35 מחזיק בחוזה לעונה הנוכחית, בתקנון אין התייחסות למעמד החוזה במקרה של הרחקה מהסוג הזה והחלוץ מתכוון לדרוש מכץ לכבד את החוזה. לאלה עשוי להודיע על פרישה מכדורגל ויתכן וכץ יציע לו בתמורה לחוזה שלו לעבוד במועדון.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.