היא הגיעה משום מקום, אבל עם התנהלות מקצועית ועסקית יוצאת דופן של המנכ"ל שלה, הצליחה בלקון מרפסות להתבסס כחברה מובילה בתחום של בניית והוספת מרפסות שמש עם עשרות פרויקטים המנוהלים על ידה במקביל בכל רחבי הארץ. אין בית בלי מרפסת זה לא רק שמו של אחד הספרים המצליחים בישראל בשנים האחרונות, אלא תיאור מדויק של המציאות הישראלית במדינה שטופת השמש בה אנו חיים. אל תוך המציאות הזאת צללה חברת בלקון מרפסות עם חבילות שירות מקצה לקצה, שהופכות את האפשרות של מרפסת פרטית למציאותית ונכונה יותר מאי פעם.

מה זאת אומרת אין מרפסת? זה לא יכול להיות בישראל

על הצלחתה של בלקון מרפסות בתחום ההתמחות שלה, היה יכול להעיד כנראה כבר מהרגע הראשון הלהט שמאפיין את מנכ"ל החברה. "מה זאת אומרת אין מרפסת?" הוא שואל וממשיך, "זה לא יכול להיות בישראל שיש לך דירה שהשמש מכה בה לאורך כל שעות היום, גם בקיץ וגם בחורף, ולך אין את האפשרות ליהנות ממנה פשוט על ידי יציאה דרך דלת קטנה אל מרחב חוץ בדמותה של מרפסת". ואכן, תפיסת המציאות הזאת של מנכ"ל בלקון מרפסות מתורגמת לביקוש מסחרי כשרק מציעים את החבילה הנכונה והמתאימה לכל הלקוח.

קרדיט:בלקון מרפסות

אז מה אתם מציעים שאחרים לא?

לדברי מנכ"ל בלקון מרפסות המתמחה בניית מרפסת החברה שלו היא לא היחידה שיודעת לבנות מרפסות בישראל אבל היא בהחלט היחידה שיודעת לעשות את זה בהתאמה מלאה לצרכיו ורצונותיו של הלקוח. "אנחנו פשוט יודעים לבדוק מה הלקוח רוצה, מה הוא יכול ומה אפשרי, ולתפור עבורו את הפתרון הטוב ביותר", הוא מסביר. בדבריו אלה, מכוון מנכ"ל בלקון מרפסות, בין היתר, ליכולת של החברה לספק פתרון גם ללקוחות המתגוררים בקומות גבוהות ואין להם שום יכולת לבנות מרפסת עמודים ללא גישה לקרקע. עבור לקוחות אלה מציעה החברה פתרונות חדשניים של מרפסות תלויות, פתרונות המאפשרים הוספה של מרפסת שמש חדשה בתוך שבועות ספורים בלבד משלב התכנון ועד שלב הגמר ועיצוב הפנים. "אנחנו מביאים ללקוח את כל מה שהוא צריך בכדי לקבל מרפסת שמש מוכנה לשימוש מייד לאחר המסירה", מדגיש המנכ"ל.

התנהלות עסקית מוצלחת

אי אפשר להימנע מהפרגון המתבקש להתנהלות העסקית הנכונה של בלקון מרפסות בתחום הזה של הוספת ובניית מרפסות שמש. החברה מנהלת מערך של קשרים ושיתופי פעולה עם רשויות מקומיות ועיריות סביב הנושא של תכנון ובנייה והוצאת היתרי בנייה ומנהלת צוותים מקצועיים שלמים בליווי אדריכלי והנדסי צמודים. את ההתמחות שלה בתחום של מרפסות שמש רכשה החברה לאורך שנים של פעילות בתחום, וכעת מינפה החברה את הניסיון הנצבר שלה בכדי ליצור מהפכה בכל התחום של מרפסות שמש בישראל באמצעות חדשנות עסקית ומקצועית בתחום נישתי זה.