ניצחון גדול. שחקני בית"ר. צילום: בית"ר ירושלים
ניצחון גדול. שחקני בית”ר. צילום: בית”ר ירושלים

 

הניצחון של בית״ר ירושלים אתמול (ב’) על יזכר כאחד המשחקים המוזרים ביותר של המועדון העונה ואחד ההזויים שהתקיימו העונה בליגת העל. זה התחיל עם הופעת הבכורה של על הקווים כמאמן בני סכנין, עם החדשות הטובות עבור ההתאחדות לכדורגל ובני בן זקן שהבעלים אלי טביב חזר לארצות הברית, והשיא היה שבני סכנין כבשה פעמיים והובילה 0:2 כבר אחרי 37 דקות.

ההלם הגדול ביותר לא היה מהתוצאה באותן דקות, הוא היה כאשר ז׳אורז׳יניו נפצע, בן זקן נשאר אדיש על הקווים ואיתי שכטר מיהר לספסל ובצעקות הרים את בניון והורה לו להתחמם כדי להיכנס למשחק. בן זקן הביט ושתק. אחד האירועים הכי מוזרים והזויים שהתרחשו על מגרשי הכדורגל בליגת העל.

היה זה ערב מיוחד בטדי. טל בנין ערך הופעת בכורה שהחלה כחלום והתנפצה, בן זקן חגג את הטיסה של אלי טביב לארצות הברית ואיתי שכטר שהתגלה לא רק כקפטן אלא גם כממלא מקומו של המנהל המקצועי טביב שחזר לעסקיו בארצות הברית.

בני בן זקן עם איתי שכטר. צילום: משה בוקר/ערוץ 20
מי באמת מנהל את הקבוצה? עם . צילום: משה בוקר/ערוץ 20

 

מהלך המשחק:

דקה 4: וונדרסון הגביה לרחבה, עטאא ג’אבר לא נשמר ונגח לרשת של בוריס קליימן. 0:1 לבני סכנין, טל בנין חוגג על הקווים.

דקה 30: חילוף תמוה בבית״ר ירושלים. פול אדגר יוצא החוצה, אופיר נכנס להופעת בכורה מחודשת אחרי שנתיים. אדגר יורד לספסל פגוע מההחלטה המוזרה.

דקה 37: איבד כדור, פיראס מוגרבי נהנה מהמתנה של מגן בית״ר והעביר כדור רוחב פשוט, קליימן ניסה להדוף והכניס את הכדור לשערו. הלם ביציעים, בנין קופץ לשמיים אחרי 0:2 גדול בטדי.

דקה 43: רגע לפני המחצית, קריאף החזיר את בית״ר למשחק ונתן לכולם סיבה למה אלי אוחנה החליט להחזיר אותו. קריאף במבצע יפה בעט כדיר חזק לפינה הרחיקה של השוער וצימק ל-2:1.

דקה 46: החילוף שרצה שכטר מתבצע. ז׳אורז׳יניו יוצא, יוסי בניין נכנס. האוהדים מרוצים ומריעים לבניון ושכטר.

דקה 47: הייסטר שסידר לבני סכנין שער, בישל את השוויון. הגבהה של המגן השמאלי לראש של וארן שנגח פנימה וקבע תיקו 2:2. מדהים.

דקה 52: חן עזרא בעט כדור אדיר מ-20 מטר לרשת ומעלה את בית״ר ליתרון 2:3. החגיגה ביציעים בטירוף, הנהלת בני סכנין וטל בנין בהלם. תוך חמש דקות בית״ר ירושלים לא רק מאזנת אלא עושה מהפך ענק.

דקה 68: הייסטר בעוד שער מדהים. המגן הגרמני בעט כדור אדיר לחיבורים ממרחק של 25 מטר. 2:4 לבית״ר ירושלים. השער של הייסטר כבר סגר למעשה את המשחק והעניק לקבוצה של אלי טביב/בני בן זקן/איתי שכטר את הניצחון.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.