אחרי שהודח מתפקידו כסגן יו"ר צעירי הליכוד מתמודד כעת בפריימריז של מפלגת . נאגר (33) הוא פעיל ליכוד ותיק הוא בנו של אלי נאגר חבר מרכז המפלגה ותושב הוד השרון.

בספטמבר האחרון הודח מתפקידו לאחר שהצטרף למשלחת שנפגשה עם יו"ר הרשות הפלסטינית  (מחמוד עבאס). נאגר לא הביע חרטה ובראיון לאמיר איבגי בערוץ 20 סיפר כי רצה להתרשם מאישיותו של מייסד ארגון הטרור פת"ח. "אני לא מצטער על מה שעשיתי, אני חושב שזה מתבקש. התנועה שלנו מקצינה ימינה, ומקצינה עוד, ועוד, ועוד ימינה. זה לא ערכי הליכוד האמיתיים".

נאגר אצל אבו מאזן. צילום: ערבי

 

"אני הגעתי לשם וראיתי את אנשי 'שלום עכשיו' ו'מרצ' והזדעזעתי. אני לא התכוונתי להיות איתם שם. הודיעו לי שמגיעה קבוצה של צעירים מכל העולם", הסביר נאגר שלבסוף החליט "לזרום" עם המפגש. "אני כחלק מההנהגה של , אם אני זה שבבוא העת אצטרך לקחת את המושכות לידיים כאשר ייתש כוחם של בני הדור הנוכחי, אני רוצה לדעת מול מי אנחנו חיים, מיהן הנפשות הפועלות שמה".

ב'צעירי הליכוד' תהו מי הוא הסגן האלמוני, שכן מרביתם לא הכירו את האיש ופועלו, אך בירכו על החלטת היו"ר להדיחו. למרות הביקורת הקשה שספג, נאגר – סגן כמעט אלמוני עד לאותו הרגע – הבהיר כי קיבל הרבה חיזוקים וכי אין בכוונתו לעזוב את המפלגה בה גדל.

אמר וקיים – בשבוע שעבר הגיש נאגר את טופסי הרישום להתמודדות בפריימריז של המפלגה. נאגר מתמודד על משבצת שריון ל"צעירים" בה התמודד בעבר ח"כ אורן חזן. על פי הצעת נתניהו שאושרה בשבוע שעבר מיקום המשבצת הוא במקום ה-32 של רשימת הליכוד לכנסת.

מולו יתמודד על אותה המשבצת יועץ התקשורת נעם סלע, צופיה נהון בעלת עסק בתחום היחסים הבינלאומיים, אלעד יונה סמנכ"ל בחברת תיירות, איש העסקים ואיש התקשורת משה (מושיקו) פסל, חבר מועצת העיר ירושלים אלעד מלכא, השדרנית והפעילה החברתית מאי גולן והדר ויסמן-שמחוני דוקטורנטית לכלכלה החברה בקבוצת 'הליכודניקים החדשים'.

יואל נאגר. צילום: ערוץ 20
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.