איך שלא נסתכל על זה בסופו של דבר רוב היום אנחנו על הרגליים. הן אלו שסוחבות אתנו ממקום למקום, לוקחות על עצמן את כל כובד המשקל וסופגות את כל הזעזועים במהלך היום. לעיתים אפילו הנעל האורתופדית היקרה והטובה ביותר לא מספיקה על מנת למנוע נזקים בכף הרגל. מדרסים איכותיים יכולים למנוע ואפילו לתקן סוגים שונים של כאבים בגב ובברכיים, לתקן הרגלי הליכה לא נכונים ולהביא לאיכות חיים טובה יותר.

טכנולוגיה מונעת כאבים

מדרסים אורטופדיים איכותיים אשר מותאמים באופן מדויק לכף הרגל, יכולים לסייע מאוד בכל מה שקשור כאבי הליכה, בעיות הליכה מכאובים אשר נובעים מריצה לא נכוונה. היציבה שלנו חשובה מאוד. במקרים רבים אנשים מסגלים לעצמם הליכה לא נכונה ואם לא מטפלים בבעיה בזמן היא עלולה להחמיר ולגרום להתפתחות כאבי גם וברכיים.

כדאי עם כך לפנות למומחה לכף הרגל שיתאים לנו מדרסים באופן אישי ויפתור אותנו מהכאבים אשר מלווים אותנו. ישנם כמה בעיות נפוצות אשר כאשר הן מתגלות מומלץ להיעזר במדרסים אורתופדיים איכותיים:

  • קשת גבוהה –נפוצה בעולם המערבי, הבעיה יוצרת מוקדי לחץ על אזור עקב והאצבעות משום ששטח הדריכה של כף הרגל על הקרקע ונקודות המגע אתה מצומצמות. המדרס ממלא את החלל שיוצרת הקשת ומספק תמיכה אשר מונעת את הכאבים שמתלווים לתופעה.
  • רגל שטוחה (פלטפוס) – צניחה של הקשת האורכית של כף הרגל יוצרת מגע מלא בין מרכז כף הרגל לבין משטח הדריכה. התופעה מביאה לכאבים בשוקיים, בגב ובכף הרגל. מדרסים איכותיים יספקו תמיכה בקשת, ימנעו את הכאבים ויעזרו בשמירה על יציבה בריאה .
  • סכרת – חולי סכרת סובלים משיבוש בזרימת הדם לכפות הרגליים, עובדה זו מביאה להאטה בריפוי פצעים ברגליים. זה עלול להוביל להתפתחותם של זיהומים וכיבים בכף הרגל. מדרס אורתופדי יסייע בהזרמת הדם לכפות הרגליים וימנע סיבוכים מיותרים.

אישית לוחצת

מדרסים בהתאמה אישית הינם הכרחיים לאנשים מסוימים כך שיוכלו להתהלך בצורה נכונה ובריאה שלא תגזול מהם אנרגיה מיותרת ותשמור על בריאות כף הרגל, הקרסול והרגל עצמה.

לכל אחד יש את מבנה הרגליים וכפות הרגליים שלו, לעיתים קרובות בגלל בעיות שונות ונפוצות כגון יבלות, מבנה כף הרגל, העקב, האצבעות או הקרסול עולה הצורך בשימוש קבוע או זמני במוצר אורתופדי כמו מדרסים מותאמים אישית שיתאימו לכף הרגל, יקלו על ההליכה ויסייעו במצבים של עמידה עם הנעליים. כדאי מאוד להיוועץ עם אורתופד שייתן חוות דעת.

המרוץ למדרס

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר בתחום הספורט היא הריצה. רבים יוצאים לריצות ערב או בוקר ליד הבית, על ההליכון או בחוף הים. במקריים רבים יום לאחר שרצתם תחושו כאבים בכפות הרגליים, הברכיים או הגב. מדרסים לריצה הם פתרון מצוין למי שלא רוצה להפסיק לרוץ ונוטה לסבול מכאבים. המדרסים מונעים את הכאבים הללו ומאפשרים המשך שיגרה של ריצה יומיומית ובריאה.  אורתופד ידע להתאים לכם בדיוק את המדרס הנכון.

ברוכים הבאים לבית המדרס

מדרסים ביו מכניים נשמעים כמו משהו שניתן להרכיב לרובוט. למעשה מדובר במדרסים אשר לא מתאימים לכל אחד. הם קשיחים ועלולים אפילו להזיק לתנועה תקינה של הקרסול. את רמת הקשיחות קובעים על פי סוג הבעיה וסוג הפעילות. הם בנויים מחומרים פלסטיים קשיחים ויש להיוועץ עם אורתופד באשר לשימוש בהם.

חברת טכנולג היא חברה ותיקה בתחום האורתופדיה. החברה מתמחת בהתאמת פרוטזות לרגליים, התאמת מדרסים ומוצרים אורתופדיים שונים. מומלץ לפנות על מנת לקבל מידע נוסף בנושא .

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית לעסקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיים בהגאון

חיים בהגאון