נתונים אלה יכולים להסביר, בין היתר, מדוע שוק המדרסים בישראל הוא מאוד מפותח. מדובר על שוק שמגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה, בין אם זה ייצור מדרסים באופן אישי ובין אם זה דרך ייצור מדרסים כלליים.

צריך לומר שהמומחים בנושא, אינם ממליצים על שימוש במדרסים "כלליים" אלא אך ורק על מדרסים אשר מיוצרים על פי הזמנה אישית בהתאם למצב כף הרגל, אחרי תהליך מדוקדק של אבחון. 

ההבדל בין מדרסים שמיוצרים על פי הזמנה אישית לבין מדרסים רגילים, בא לידי ביטוי לא רק באיכות כמובן, אלא גם במחיר. מדרס רגיל עולה 100 עד 300 שקל בדרך כלל (יש כמובן יוצאים מן הכלל), בעוד שמדרסים על פי הזמנה אישית, מחירם מתחיל סביב 900 שקל ומטפסים כלפי מעלה לסכומים שחוצים את האלף והאלפיים שקל. צריך לזכור שיש לשלם על תהליך האבחון וכן על תהליך בניית הדגם, הייצור וכדומה. 

בישראל, אנחנו יכולים למצוא שורה של חנויות אשר אחראיות על תהליך הייצור והשיווק של מדרסים. אפשר למצוא בישראל מאות חנויות ומכונים, חלקם אורתופדיים, אשר מציעים מדרסים על פי הזמנה אישית ואחרים מציעים אביזרים רגילים.

כיצד בוחרים את המקום הנכון לקנות בו מדרסים

אחרי שהסכמנו שעלינו לקנות אך ורק מדרסים על פי הזמנה אישית בהתאם לאבחון של כף הרגל, הרי שעלינו לדעת כיצד לבחור את המקום הנכון בו אנחנו אמורים לקנות את המדרס שישרת אותנו. 

מעבר לפרמטר המחיר שהוא חשוב בפני עצמו, יש עוד מספר פרמטרים שיכולים להשפיע עלינו. 

בראש ובראשונה, שאלת האחריות. אנחנו צריכים לקנות מדרסים אך ורק במקום שמספק לנו אחריות מלאה, כך שאם חס וחלילה קורה משהו למדרס, הרי שאנחנו יכולים ליהנות מטיפול מהיר שיאפשר לנו לתקן אותו ולחזור ולהשתמש בו. 

מומלץ לקנות מדרסים בחברה גדולה בפריסה ארצית. חברה שעובדת עם קופות חולים ומרכזים רפואיים, מקום בו עובדים אנשי מקצוע עם הציוד המשוכלל ביותר בתחום, בין אם זה לצורך אבחון, יצירת מודל, וכן ייצור המדרס במבנה הסופי שלו. 

לסיכום, מאחר והשוק הישראלי הוא רחב וגדול, חשוב שאנחנו נדע למה אנחנו נכנסים ועם מי אנחנו אמורים לעבוד בשביל לקבל את השירות והמוצר הטובים ביותר. 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.