מדוע פחד ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, לחקור ולעצור את מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן בפרשת רשת הריגול שהקים בצה"ל?
אותה פרשה בה ענת קם גנבה דיסקים סודיים ביותר שכללו מיקום מאגרי דלק, נשק, תחמושת, מקומות כינוס של אוגדות, שמות וכתובות וטלפונים של חיילי ומפקדי האוגדות? מה שמהווה איום אסטרטגי ממשי על ישראל.

מדוע שוקן לא יושב בכלא באשמת בגידה במדינה כשם שוענונו ישב בכלא?. עמוס שוקן
מדוע שוקן לא יושב בכלא באשמת בגידה במדינה? עמוס שוקן

הפגיעה של וענונו בבטחון המדינה היתה אפסית יחסית לפגיעה של עמוס שוקן! וענונו, המרוקאי מדימונה שאינו מקושר ובעל הדם אדום, נידון ל 30 שנות כלא!
עמוס שוקן בעל הדם הכחול, הבריח את כתבו אורי בלאו עם העתקי הדיסקים הסודיים ללונדון, הרחק מזרועות השב"כ.
למה לונדון? כי לונדון היא מרכז הריגול של ארגוני הטרור ומדינות האויב של ישראל ובקלות ניתן להעביר את החומר הסודי ביותר לגופים אלה.
החומר המצוי בדיסקים הגנובים מאפשר לכוון במדויק את טילי החמאס והחיזבאללה למקומות כינוס אוגדות מילואים ולהרוג אלפים מהם בעודם בתהליך הצטיידות.

דיסקין בנה על כניסה לפוליטיקה במפלגת שמאל וחקירת עמוס שוקן היתה מחסלת כל סיכוי שלו להיכנס לפוליטיקה.
בהימנעותו מלחקור את שוקן בפרשה הוא מכר את בטחונה של ישראל. כל זאת בשביל תעסוקה אחרי הפרישה!
מדוע אין פונים לבג"ץ שיורה לשב"כ לבדוק האם אין העתקי דיסקים גנובים בידי מדינות ערב וארגוני טרור, מהו פוטנציאל האיום האסטרטגי של דיסקים כאלה?
מי הם הגופים המניעים את עמוס שוקן לפעול לפגיעה ולחיסולה של מדינת ישראל ומה עומד מאחוריהם?
מדוע שוקן לא יושב בכלא באשמת בגידה במדינה כשם שוענונו ישב בכלא?

מדוע האוליגרך הרוסי ליאוניד נבזלין החליט לתת לעמוס שוקן 300 מליון יורו, באמתלה של קניית חלק מעיתון הארץ, כאשר העיתון גוסס כבר שנים ועל סף כינוס נכסים? האם עמוס שוקן מספק לאוליגרך הרוסי הנדרש ברוסיה למשפט רצח, מטריית הגנה נגד הסגרה בעזרת קשריו בשלטון ובמערכת המשפט?
האם נבדק גם מהו מקור עושרם של נכדי הנאצים הגרמנים השותפים גם הם בעיתון הארץ? נאצים רבים התעשרו ממכירת שיני הזהב של היהודים שנותרו בכבשנים שהפכו את היהודים לסבוני כביסה. האם עמוס שוקן בדק מה טיב כספם של שותפיו אלה? או שלכסף אין ריח ולא רואים האם הוא הושג בדם יהודים?
מתי גדעון לוי יועמד לדין בגין הסתה נגד חיילי צה"ל על כך שקרא להם רוצחים וקלגסים נאצים?

חופש העיתונות אינו עומד מעל לזכותה של המדינה להתגונן נגד עמוס שוקן ועיתון הארץ שנלחמים כל יום, תוך ניצול הדמוקרטיה, בניסיון להביא לחיסולה של ישראל.
הפוליטיקאים חייבים לאתגר את בג"ץ ולבדוק האם השופטים נאמנים יותר לחברם עמוס שוקן מאשר לקיומה של ישראל ולהגנה על תושביה.

'הארץ'
'הארץ'
20 News

20 News