צילום: יח"צ

 

עד לפני מספר שנים לא היו לנו יותר מדי אפשרויות בנוגע לעיצוב הסלון שלנו. כמובן שהיינו יכולים לבחור בין מגוון כסאות, ספות וכורסאות אך לא הייתה לנו אפשרות לבחור בפתרונות ישיבה מסוגים אחרים כמו למשל פוף מדליק. הספות, הכורסאות והכיסאות שימשו אותנו למשך שנים ארוכות וברוב המקרים הם היו כבדים ובני הבית לא נהגו להחליף אותם.

בשנים האחרונות נוספו אפשרויות מגוונות שמסייעות לרבים לעצב את הסלון, ולא רק את הסלון – אלא גם את חדרי השינה, חדרי הטלוויזיה והחצרות בדרכים נוספות ויצירתיות. בין פתרונות הישיבה הללו ניתן לציין את הפופים שכבר הזכרנו למעלה, הפופים יכולים להחליף את הספות והכורסאות ולעורר את הבית.

למה הפופים עדיפים על פני ספות וכורסאות?

הטענה שלנו היא שבמקרים רבים כדאי להעדיף לרכוש פופים על פני ספות או כורסאות. לפניכם 4 סיבות מרכזיות שיסבירו מדוע אנו חושבים כך:

  1. אווירה קלילה וצבעונית – חישבו על כך – במקום להציב ספה גדולה באמצע הסלון ולתפוס את כל החלל או לצור מראה כבד ומגושם אפשר לרכוש מספר פופים צבעוניים ומעוצבים שמשדרים קלילות, יצירתיות וחופש. המראה של הפופים הרבה יותר "אוורירי" מאשר המראה של ספה גדולה או כורסאות (בעיקר כורסאות עור) והצבעים המגוונים יאירו וישמחו את העיניים.
  2. שינוי מתמיד – בניגוד לספות וכורסאות שקשה להזיז, הפופים קלים למדיי כך שאפשר לשנות את מראה הסלון בהתאם לצורך והתחושה ולהעביר את הפופים לאחד החדרים או לחצר במידה שרוצים לשבת עליהם במקום אחר.
  3. קל לנקות – כפי שאמרנו – את הכורסאות והספות הכבדות קשה להזיז כך שפעולת הניקיון אינה פשוטה. כשבוחרים בפופים במקום בספות או כורסאות הרבה יותר קל לנקות את החלל, הפופים קלילים ואפשר להעביר אותם לאזור אחר, לנקות את הסלון ולהשיב אותם למקומם במהירות.

במידה שרוכשים פופים עם בד חיצוני נשלף קל מאוד לנקות גם אותם, פופים עם בד נשלף ניתנים לניקוי במכונת כביסה ב-30 מעלות ופופים ללא בד נשלף ניתנים לניקוי חיצוני. אפשר לנקות אותם בקלות עם מטלית לחה ותרסיס או עם מגבון.

  1. מחיר משתלם – עלות הפופים נמוכה יותר מעלות כורסאות וספות. ניתן למצוא את הפופים בטווחים שונים של מחירים ולשמור על הארנק.

מעוניינים לרכוש פופים איכותיים לכל הגילאים במגוון עיצובים וצבעים?

תוכלו לרכוש את הפופים מחברת גרין בננה בלחיצת כפתור!

האתר מאובטח והמשלוח מהיר (1-3 ימי עבודה)!

ניתן להיכנס לאתר בכתובת greenbanana.co.il

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20