לפני כמה ימים הגבתי בעמוד חדשות בינלאומי מערבי והבעתי תמיכה בתור ישראלי בלוחם מחברון. כמות השנאה וההתנגדות אליי הייתה ענקית, רוב התגובות היו על הסקאלה שבין תגובות אנטישמיות ברורות עם התייחסויות להיטלר והשאר נבעו מבורות מוחלטת. כמות התגובות חידדה אצלי משהו: רוב העולם לא רק ששונא אותנו אלא גם  פועל באופן אקטיבי לחסל את המדינה היהודית היחידה.

pat_hakam29.3

אני עוקב אחרי לא מעט פעילים ברשתות החברתיות וכמות השקרים שהם מפיצים על ישראל היא מדהימה, כמובן שהעוקבים אחריהם זוללים בשקיקה ובלי לשאול שאלות את השקרים הללו, אני אומר אם הרוב נגדנו איך יכול להיות שגם אנשים מתוכנו נגדנו?
הסיפור בחברון הוא לא על עניין צבאי מבצעי גרידא הוא על מהות ואידאולוגיה, זה לא הערבי שבא עם סכין לדקור יהודי, זו ההצהרה שהוא מצהיר. הערבים לא מקבלים את נוכחותנו בארץ ישראל כבר למעלה ממאה שנה והמתנגדים למה שהלוחם עשה לא מבינים עובדה פשוטה זו. האם אנו אמורים לקבל ברחמנות הצהרה זו? לא! כל ערבי שמרים יד על יהודי כי הוא יהודי חייב להיות מחוסל. כי אם לא – אנו אומרים בעצם שזו לא ארצנו שאנחנו כובשים פה והערבים הם בעלי הבית האמיתיים. התנהגות הממשלה ותגובותיה בעצם מוכיחות לעולם שהיהודים הם כובשים והתנהגות הערבים מבהירה לעולם שהם הבעלים האמיתיים על הארץ הזו לכן הם צודקים ובתוספת שקרים ושיווק נכון בעולם, האם זו הפתעה שהם זוכים לתמיכה רחבה?
אם כל זה לא משכנע אתכם תיזכרו במחבל מדיזנגוף לפני שלושה חודשים. הוא תקף חייל, פצע אותו ,לא חוסל,ישב בכלא, שוחרר וכמה שנים אחרי רצח 3 אנשים. אז איך זה מוסרי בדיוק שאלון בקל ושמעון רוימי הי"ד מתים? לפי מחקר שפרסם ארגון אלמגור 173 ישראלים נרצחו בפיגועים ע"י מחבלים שלא חוסלו, ישבו בכלא, שוחררו וחזרו לתכנן ולבצע פיגועים. אז די עם הצביעות והמוסר המעוות. חיסול מחבל זה הדבר המוסרי היחיד שאפשר לעשות והשאלה שצריכה להישאל היא למה המון מחבלים בחצי שנה האחרונה לא חוסלו וכמה מהם מתכננים ברגעים אלו את הפיגוע הבא? כל זה גורם לזה שאמשיך להגיע להפגנות ולא אנוח על שהלוחם ישוחרר כי הקרב על הלוחם הזה הוא קרב על המדינה שלי.

20 News

20 News