על רק הדיבורים על ממשלת אחדות המחלוקת בין ראש הממשלה לבין שר הביטחון יעלון נמשכת. באירוע קבלת פנים שערך שר הביטחון לרגל יום העצמאות אמר יעלון כי על מפקדי וחיילי צה"ל להגיד כל אשר על ליבם. זאת על רקע הדברים שאמר סגן הרמטכ"ל ביום השואה לפיו ישראל של היום מזכירה את גרמניה של שנות ה-30. בלשכת ראש הממשלה מיהרו להגיב לדברים, והבהירו כי נתניהו "נותן גיבוי מלא לצה"ל, מפקדיו וחייליו. מפקדי צה"ל אומרים את דעתם בחופשיות, בפורומים הרלוונטים ובנושאים שתחת אחריותם. צה"ל הוא צבא העם וצריך לשמור אותו מחוץ למחלוקות פוליטיות". נמסר גם כי תתקיים היום שיחת הבהרה בין נתניהו ליעלון.

בתוך כך נמשכים המגעים להגדלת הממשלה כאשר נתניהו קרא אתמול לאביגדור ליברמן להיכנס לממשלה ולעזוב את השותפות באופוזיציה עם חנין זועבי. כידוע התנאי שמעמיד ליברמן לכניסה לממשלה הוא תיק הביטחון. ויש אומרים כי המשבר המתוקשר בין נתניהו ליעלון יסלול את דרכו של ליברמן לממשלה.

גם במחנה הציוני לא שקט והמחלוקת בין הרצוג ליחימוביץ' מתנהלת מעל דפי הפייסבוק. בסוף השבוע האחרון פרסם בוז'י הרצוג בדף הפייסבוק שלו את תנאיו לכניסה לממשלה. הפטריוטים דנו בכנסית המחנה הציוני לממשלה . עירית לינור אמרה כי "הקומדיה היא שכל המגעים מתנהלים בפייסבוק" לעמותה שמעון ריקלין אמר "כי הכניסה של בוז'י לממשלה היא כבר טרגדיה"

הפטריוטים

הפטריוטים