דף הבית > אקטואליה וחדשות > מדברים אחדות

מדברים אחדות

נתניהו והרצוג מדברים אחדות, המתנגדים מימין ומשמאל מרימים את הקול

יושב ראש הקואליציה הנכנס, חבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד, אמר הבוקר בראיון לתכנית "בוקר טוב ישראל" כי יפעל למען הצטרפות ליברמן לממשלה ומינויו לשר הביטחון במקום יעלון: "ברור שאם הוא מצטרף זה בשביל תיק הביטחון, הוא לא יצטרף עבור משהו אחר. אם ראש הממשלה יחליט שזה אביגדור ליברמן אז זאת התוצאה. ואני בעד, כי זה ייתן יציבות לממשלה וייתן יציבות לכנסת. זה לא הדחה כי יש דברים שאין בררה וגם יעלון צריך להבין את זה, בסך הכל הוא יעבור מתיק הביטחון לתיק החוץ".

בנוסף לח"כ ביטן חברי כנסת נוספים מהליכוד קוראים לצרפו של ליברמן ומתנגדים נחרצות לכניסת המחנה הציוני לממשלה. ח"כ אמסלם אמר אתמול (ג') לאתר ערוץ 20 כי יפעל בכל כוחו על מנת לסכל את כניסת המחנה הציוני לממשלה: "אני באופן אישי אעשה הכול כדי שזה לא יקרה ואני מאמין שאני לא היחיד בליכוד. אם מחר אני מעלה חוק לבנייה בירושלים. מה יעשו במחנה הציוני? מה יעשה זוהיר בהלול? איך זה יסתדר עם הבית היהודי? זה מתכון לפירוק הממשלה באופן מיידי. אין בזה תבונה, לא פוליטית ולא ציבורית. נתניהו הוא זה שאמר 'או אנחנו או הם'. רוב הציבור לא מאמין ולא רוצה בממשלת האחדות".

גם במחנה הציוני גוברים הקולות נגד הצטרפותה של המפלגה לממשלה כאשר בראש המתנגדים עומדת ח"כ שלי יחימוביץ'. כאשר גם אפשרות של פיצול המפלגה עומדת על הפרק.

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

צה"ל: חקירה פלילית בעקבות חיסול מחבלים בגדר עזה

הפרקליט הצבאי הראשי, אלוף שרון אפק, הורה על פתיחה בחקירת מצ"ח ביחס לשני אירועים בהם נורו פלסטינים ברצועת עזה על-ידי כוחות צה"ל