אתם אוהבים את המשרד שבו אתם נמצאים – מנהלים ועובדים כאחד. האווירה במשרד חמימה, יש עם מי לדבר בהפסקות הצהריים והעבודה מאתגרת ומרתקת. אך רק דבר אחד חסר – ריהוט. שולחנות המחשב נראים מיושנים ובלתי אופנתיים, המנהל נאלץ לשבת על כסא בלתי מרופד ואין לכם כורסאות נוחות שישמשו כפינת ישיבה בהפסקות הצהריים. חשוב להבין כי הריהוט המשרדי הוא שהופך את המשרד למשרד. משום כך, אם לא דאגתם לספק למשרד רהיטים איכותיים זה הזמן לעשות זאת כרגע.

השולחן שעושה את כל ההבדל

מטבע הדברים, כל משרד זקוק לשולחן. הרי העובדים עסוקים מהבוקר ועד הערב בטיפול בניירת ובעבודה מול המחשב שבעמדה. אמנם לכל עובד יש מחשב נייד או נייח, אך האם יש לו גם שולחן מחשב תואם? שולחנות מחשבים מרווחים דיים כדי לאפשר לעובד לבצע עבודה משרדית מבלי לפגוע בתפוקתו. חשוב לבחור שולחן איכותי ועמיד אשר יכול לשמש את המשרד שלכם לאורך שנים רבות.

הכסא שיושבים עליו במשך שעות

כסא משרדי צריך להיות מותאם לישיבה ממושכת, אחרת העובדים והמנהלים יסבלו מכאבי גב וצוואר רציניים. כסאות מרופדים כמו כסאות מזכירה או כסאות מנהלים מותאמים לישיבה של כ-9 שעות ביממה (אבל זה לא פוטר אתכם מתרגילי התמתחויות בכל שעה). כסאות אלה כוללים משענות לידיים וכן את היכולת לווסת את הגובה שלהם ביחס לשולחן העבודה. כך שכל עובד או מנהל יכול להתאים את הכסא למבנה גופו.

יתרונותיו של כסא מרופד אחד

אם יש כסא המועדף על רבים הוא כסא מנהלים, ואגב לא מוכרחים להיות מנהלים כדי לשבת עליו. משרדים רבים מזמינים את הכסא הזה גם לעובדים. מעבר לכך שכסא מנהלים מסייע לשמור על הבריאות ופוטר את העובדים מביקורים חוזרים ונשנים אצל האורתופד, יש לו כמה יתרונות בולטים נוספים:

  • נוחות – הכסא נוח לישיבה ובכך משפר את מצב רוחם של העובדים. עובדים מאושרים פועלים במרץ רב, וכך תפוקת העבודה רק עולה.
  • מראה איכותי – כשיש כסאות מנהלים טובים בכל פינה, המשרד הופך למשודרג יותר. אם תדעו להתאים את הכסאות לעיצוב הכללי של המשרד, לא יהיו לכם מתחרים.
  • חסכון בכסף – כסא איכותי חוסך לכם בהוצאות רבות. מדובר בהשקעה חד פעמית אשר תלווה אתכם לאורך תקופה טובה וארוכה.

במשרד מרגישים כמו בבר

ממבט ראשון אולי אין קשר ישיר בין כסא בר למשרד. שהרי למשרד באים כדי לעבוד ואילו לבר באים כדי ליהנות ולהשתחרר. אך מה אם היו אומרים לכם שאפשר גם וגם? מה אם היו אומרים לכם שאפשר ואף רצוי להרגיש משוחררים ונינוחים יותר בהפסקת האוכל? משום כך, חברה מקצועית מציעה לכם מגוון רחב של כסאות בר איכותיים לשדרוג המראה המשרדי. תוכלו, למשל, לבחור כסאות בר קלסיים מעץ או כסאות מרופדים איכותיים. נוסף על כך, ניתן למצוא כסאות העשויים מפלסטיק או ממתכת ולבחור את המתאימים לכם ביותר מבחינת עיצוב ונוחות.

רהיטים למשרד קונים אצל חברה מקצועית

חברת גיא ליין מספקת ריהוט משרדי יוקרתי למגוון רחב של משרדים. הצוות של החברה מודע לחשיבותו של המשרד עבורכם, שהרי לרבים מאתנו זהו ביתנו השני שבו אנו מבלים את שעות היום. כאן תמצאו את כל הציוד הדרוש שלכם כדי להפוך את המשרד החדש שלכם למשרד ביתי ומזמין: כסאות, שולחנות לעובדים, וילונות, שולחנות בתי קפה והיד עוד נטויה. כי כשמדובר באיכות, בגיא ליין אין פשרות. בחברה תמצאו רהיטים מעוצבים ועמידים המחכים רק לכם כדי לקבל את פניכם במשרד בכל בוקר.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.