גם אתם חלמתם לגור בבית צמוד קרקע אבל התקשתם לוותר על הקרבה למרכז? צעירים רבים שגדלו במרכז או מצאו בו עבודה, מוצאים את עצמם חסרי אונים בבואם לרכוש דירה. מצד אחד – הם מעוניינים לגור במרחק סביר מהעבודה ומהמשפחה, מהצד השני – הדיור בערים הגדולות יקר באופן קיצוני, והדירות לעיתים קרובות הם דירות בבניין רב קומות עם כל זאת אפשר להוסיף את החלום לגור בצמוד קרקע, בבית פרטי מוקף גינה, במקום בו מתקיימים חיי ישוב וקהילה.

בדיוק כדי לפתור את הבעיה הזאת, יצאו בסבב חדש של ירידים – שיטת השיווק החדשה והמצליחה. מזה כמה חודשים נערך דירות אזורי בו הם פורסים בפני הציבור את מגוון אפשרויות המגורים הסמוכים אליו. דומה נערך בשבוע שעבר בבאר שבע, ובשבוע הבא יערך הדירות השני של במרכז.

שלמה טיבי המשווק עבור בתי אמנה מספר ישובים בין השאר פרויקטים בישוב עלי, משתף ברשמים בעקבות היריד הקודם.

צילום: יח"צ

 

"ביריד שקיימנו לפני מספר חודשים הלקוחות זכו להזדמנות מיוחדת. אחת לכמה חודשים אנחנו חושפים פרויקטים רבים של אמנה באולם אחד. אם יש לכם חלום לרכוש בית צמוד קרקע במחיר סביר, לגור בקרבה למרכז ולחיות חיי קהילה- זה המקום לממש אותו"

טיבי מוסיף על הייחודיות של הישוב עלי של תנועת ההתיישבות אמנה, שהוא אחד ממגוון הישובים שיוצגו ביריד.

"הישוב עלי הנמצא בסמיכות לעיר אריאל הינו בית פתוח לכל הגוונים הקיימים של החברה הישראלית. הישוב הינו ישוב מעורב, דתיים וחילוניים. הישוב עלי צומת   במרחב הפיזי לצד חיי קהילה חמים ותוססים. בישוב , 7 שכונות, בהם כל אחד יוכל למצוא את הקהילה המתאימה לו . בישוב תמצאו מוסדות חינוך לכל הגילאים לצד ישיב ועסקים רבים בינהם- מעונות, גנים ובתי ספר יסודיים, ועד ישיבה תיכונית ומכינה קדם צבאית "בני דוד", חיי תורה שוקקים, מתנ"ס, בריכת שחייה, מרכז מסחרי גדול, קופות חולים ועסקים מקומיים מגוונים. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מישוב גדול ופורח בהרי בנימין, מקום שיכול להיות בית- גם עבורכם!

בין הישובים הרבים שיוצגו יהיה גם היישוב כרם רעים, יישוב של תנועת ההתיישבות אמנה, שהקימו לפני כשמונה שנים בוגרי הישיבה לצעירים בירושלים. ביישוב חיות כיום כ-40 משפחות. האקלים ביישוב צעיר ורענן, מלא במגוון פעילויות מעשירות לקהילה. התושבים, שעד כה גרו בשכונת קרוונים, עומדים כעת לפני כניסה לבתי הקרקע הראשונים ביישוב.

יהונתן קלרמן, תושב היישוב, מספר: "אחד הדברים שבעייני הכי מיוחדים בכרם רעים הוא הרצון לבנות משהו חדש. למי שחי ביישוב יש מקום לבנות וליצור את האופי של היישוב מהסיבה הפשוטה שהיישוב עוד בתחילת דרכו".

עד כה כבר נרכשו 70 יחידות דיור, נתון שמראה שהמקום מצליח, גדל ומתפתח. נוסף על כל ההתקדמויות בבנייה, בעת האחרונה אישרו יותר מ-250 יחידות דיור, ועוד יחידות מחכות לאישור.

צילום: יח"צ

כרם רעים הוא היישוב שבו השיעור הגבוה ביותר של דוקטורים ודוקטורנטים.

יש עוד יישובים רבים הקרובים למרכז, ולא כולם יודעים עליהם ועל הפוטנציאל שלהם, לשם כך נהגה רעיון הירידים.

נורית ממילה מבתי אמנה מדברת על הטרנד החדש של בתי אמנה בירידים "היריד הקודם הוכיח את עצמו מאוד והיה הצלחה. יש הרבה חוזים שנחתמו בעקבותיו. אנחנו רוצים לאפשר לעוד אנשים לראות את מגוון האפשרויות, ואכן יש הרבה מאוד אפשרויות."

נורית מתארת מדוע כל כך הרבה אנשים מגיעים לירידים ואיזו אטרקטיביות הם מגלים בבתים המוצגים שם "היריד פורס בפני הציבור מגוון גדול של אפשרויות. חבל לחכות למחיר למשתכן כאשר כאן יש לנו את כל ההצעות בלי הגרלות ובלי תנאי סף. אפשר למצוא ביריד בתים בהחל מ-900 אלף שקל לבית. בתים גדולים, רחבי ידיים, עם גינות, במרחק נוח מהמרכז."

נורית ממשיכה ומסבירה עד כמה היריד מקל על הרוכשים הפוטנציאלים "היריד מאפשר לראות את כל מגוון האפשרויות ובכך מאוד מקל על הבחירה. במקום שזוג יצטרך לתאם בנפרד מול כל ישוב, פה פורסים לפניו את כלל האפשרויות. הזוג מבין את האופי של הישוב, את המפרט של הבית, את המחירים, וכך הוא גם לא צריך לזכור מה היה במקום אחר שבו ביקר, כי באמת מדובר בשפע גדול וזה עוזר להתמקד. בעקבות היריד הקודם היו עשרות משפחות שבאו לסיורים שנערכו בישובים כתוצאה ממה שהם פגשו ביריד. בסופו של דבר, אנחנו רואים שזו הדרך הנוחה למשפחות, במקום שהם יצטרכו לרדוף אחרינו, אנחנו באים ומצעים להם את מגוון האפשרויות במקום אחד"

יריד בתי אמנה השני במרכז ייערך ביום שני, ד' באדר ב' (11.3.19). היריד ירכז עבור הרוכשים הפוטנציאלים את כל הפרויקטים האטרקטיביים ביו"ש ביישובים הקרובים למרכז – ישובים דתיים, חילוניים ומעורבים, שבהם כל אחד יכול למצוא את הדרך המתאימה לו. 
היריד יחל בשעה 18:00 ב'גולה' – מתחם תרבות ופנאי ברחוב שמואל הנגיד בפתח תקווה, והציבור מוזמן לסייר בין הדוכנים, לשמוע על היישובים ועל הבתים מנציגי היישובים ומהמשווקים ולקבל את כל הפרטים. כל הפרויקטים המשתתפים ביריד מציגים מחירים חסרי תקדים לבתים צמודי קרקע ולבתים חד-משפחתיים בקירבה יוצאת דופן למרכז.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.