שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע פסח בא!  (בלהה, 1953). עם בוא האביב לקראת חג הפסח, מתחילים החיפושים עבור מתנות לוועדי עובדים. כמו כן, זוהי התעסקות לא פשוטה אשר גוזלת זמן יקר מכל מנהל או מנהלת רווחה בארגון. יתר על כן, מדובר בהתעסקות החוזרת על עצמה.

האפשרויות הן מגוונות וכוללות בין היתר תלושים או מתנות. גם אם הוחלט לתת לעובדים תלושים, תמיד כדאי להוסיף מתנה קטנה על מנת לתת לכל עובד את ההרגשה האישית עם קבלת המתנה. כל מנהלת או מנהל יודעים כי הבחירה מלווה בהתעסקות עם המון מרכיבים בבחירת המתנות ולכן במאמר זה נעשה לכם סדר ונביא לידיעתכם מדריך קצר המציג כיצד תוכלו לבחור את המתנה לפסח הטובה והמתאימה ביותר עבור עובדיכם.

להלן עיקרי המדריך:

הכמות – ראשית עליכם להגדיר את כמות המתנות שאתם צריכים השנה, כמה עובדים יש, מי מהעובדים שפרשו יקבל, והאם יקלטו עובדים חדשים עד החג,  את הנתון הזה תוכלו להוציא בקלות מהחברה.

התקציב – מרכיב חשוב מאוד, את התקציב למתנה לפסח עליכם לדעת טרם באים לחפש מתנה, ישנם חברות אשר נותנות תקציב כולל לכל המתנה וישנם חברות אשר נותנות תקציב פר עובד, יש לקחת בחשבון גם עלויות משלוח של המתנה שהם לא מבוטלות.

אחסון – חברות גדולות צריכות לקחת בחשבון היכן יאחסנו את המתנות עד החלוקה לעיתים צריך חדר ענקי על מנת לאחסן את המתנות.

מה לרכוש כמתנות לפסח? 

– יש לבדוק מה נרכש בארבע חמש השנים האחרונות כדי לא לחזור על המתנה.

–  איזה אוכלוסיה מקבלת את המתנה, צעירים, בעלי משפחות, מבוגרים, פנסיונרים.

– האם לרכוש מתנה שנשארת או לרכוש מתנה מתכלה, לכל אחת היתרונות שלה.

למה לרכוש מתנה?

מתנה היא משהו אישי עם מסר, מתנה לפסח היא אחידה לכולם בחברה, מתנה לפסח היא משהו שהושקע בו מחשבה שיתאים לכולם. אחיד לכולם, משהו עם נופך אישי.

ממי לרכוש?

המון חברות וארגונים מוכרים מתנות לפסח, בין המוכרים הרבים ישנם חברות וארגונים עם תרומה לקהילה, ביניהם גם עמותות, כאשר אתם בוחרים מתנה עם תרומה לקהילה, אתם מאפשרים לעובדים עם צרכים מיוחדים להשתלב בעבודה, ובכך תורמים לקהילה.תוכלו למצוא מבחר ענקי של מתנות בעמותת מקום קטן בלב, עמותה שמעסיקה אנשים בעלי צרכים מיוחדים בייצור ואריזת מתנות. כך שהמתנה שלכם הינה תרומה גדולה לחברה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, אנו נשמח לעניק לכם שירות אדיב ולעזור להרכיב את המתנה הכי מושלמת לעובדים שלכם לפסח.

 

צילום: יח"צ
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20